Rozwój rodziny

Subscribe to RSS - Rozwój rodziny
Centrum Edukacji Społecznej
Centrum Edukacji Społecznej

Centrum Edukacji Społecznej - szkolenia i warsztaty dla wrocławian

Centrum Edukacji Społecznej znajdujące się na Brochowie przy ul. Koreańskiej 1a zajmuje się organizacją działań z zakresu edukacji nieformalnej w tym szkoleń, warsztatów i spotkań dla mieszkańców Wrocławia. Udział we wszystkich przygotowanych przez CES zajęciach jest bezpłatny. 

Audycje z cyklu "Przepis na rodzinę"
źródło: materiały własne

Przepis na Rodzinę

"Przepis na Rodzinę" to cykl audycji internetowych, w których poruszane są różne aspekty życia rodzinnego. To rozmowy o tym, czym jest rodzina, czy warto ją mieć. To także próby odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób stworzyć udany związek i szczęśliwą, zgodną rodzinę. Autorzy audycji zdają sobie sprawę, że jedna odpowiedź i jeden przepis nie istnieje, ale liczą na to, że z cyklu dyskusji każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny.

evangelium vitae, warsztaty, dla rodziców
Logo fundacji, źródło: www.boromeuszki.wroclaw.pl

"Nowe życie - rodzina po zmianie” - warsztaty dla rodziców

Fundacja Evangelium Vitae zaprasza na warsztaty dla rodziców. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu zajęć poświęconych problemom życia w rodzinie. "Nowe życie - rodzina po zmianie" to szkolenie przeznaczone dla osób, które planują lub oczekują narodzin dziecka. Będą okazją do zdobycia odpowiedzi na nurtujące pytania.

Termin: 
17.06.2014, 17:30 do 20:30
źródło: materiały promocyjne

Szczęście w Twoim małżeństwie – Ty masz na to wpływ

Warsztaty to propozycja dla kobiet, które chcą być bardziej spełnione w roli żony. Niezależnie od tego, czy uważają, że ich małżeństwo jest udane, czy też nie do końca są zadowolone z tego, jak ono wygląda - zawsze może być w nim lepiej, pełniej i bardziej szczęśliwie.

Termin: 
24.05.2014, 10:00 do 17:00
źródło: informacja prasowa

Bezpłatne warsztaty teatralne dla dzieci z rodzin wielodzietnych

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza  dzieci w wieku 7-16 lat na bezpłatne warsztaty teatralne. Warsztaty prrzeznaczone są dla dzieci z rodzin wielodzietnych, których miesięczny dochod brutto nie przekracza 1500 zł brutto na osobę.

Termin: 
Grupa ze szkół podstawowych będzie się spotykać we wtorki w godz. 18.25-19.40 od 4 marca, a grupa gimnazjalna w piątki w godz. 16.30-17.45 od 7 marca
Pierwsza Pomoc - szkolenie dla rodziców i opiekunów
źródło: materiały własne

Szkolenie z pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów dziecięcych - ZAPISY ZAKOŃCZONE

Szybka i profesjonalna pomoc jest niezwykle ważna, szczególnie jeśli zagrożone jest życie lub zdrowie dziecka. Stąd pomysł, by rodzice i opiekunowie dzieci skorzystali z bezpłatnych zajęć, na których nauczą się, jak udzielić pomocy swoim pociechom.

Strony