Moja Rodzina - Lubię to! 2013

Subscribe to RSS - Moja Rodzina - Lubię to! 2013

Aby mieć możliwość zagłosowania na zdjęcia - zarejestruj się. Możesz skorzystać z opcji by przyspieszyć procedurę rejestracyjną.

Partnerzy konkursu fotograficznego

Nagrody w konkursie "Moja Rodzina - Lubię to! 2013"

Konkurs fotograficzny "Moja Rodzina - Lubię to! 2013" trwa! Dziś prezentujemy Wam nagrody, które otrzymają zwycięzcy naszego rodzinnego konkursu. W każdej z pięciu kategorii przyznamy jedną nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia. Przypominamy, że zwycięzców wybiorą internauci w głosowaniu, które rozpocznie się 24 czerwca.

układanie puzzli podczas imprezy plenerowej
"Moja Rodzina - Lubię to! 2013"

Pstrykaj, klikaj i wygrywaj... rodzinny konkurs fotograficzny!

Trwa konkurs fotograficzny „Moja Rodzina – Lubię to! 2013”. Do 24 czerwca można przesyłać zdjęcia uwieczniające przyjemne chwile spędzone w rodzinnym gronie. Autorzy najlepszych fotografii, wyłonionych w głosowaniu publiczności, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Termin: 
do 24 czerwca

Regulamin konkursu fotograficznego „Moja Rodzina – Lubię to! 2013”

I Postanowienia ogólne

1. Konkurs „Moja Rodzina – Lubię to” organizowany jest przez CIRS – Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Dominikańskim 6.
2. „Moja Rodzina – Lubię to” to konkurs fotograficzny na zdjęcie pokazujące rodzinę, jej poszczególnych członków podczas pracy, nauki, zabawy, wspólnego spędzania czasu.
3. Konkurs organizowany jest w ramach „Miesiąca Rodziny”, cyklu wydarzeń promujących wartości rodzinne.
4. Konkurs ma charakter społeczny, a nie komercyjny.
5. Uczestnikami konkursu mogą być tylko osoby pełnoletnie, które w określonym w Regulaminie terminie zarejestrują się w Serwisie mojarodzina.wroclaw.pl oraz prześlą pracę konkursową.
6. Nadesłanie prac na Konkurs oznacza akceptację jego warunków, wyrażonych w niniejszym Regulaminie.