A ty kiedy do nas dołączysz? MCIR rekrutuje!

A ty kiedy do nas dołączysz? MCIR rekrutuje!

Ruszyła rekrutacja do redakcji Młodzieżowego Centrum Informacji i Rozwoju! Poszukujemy uczniów – wolontariuszy, którzy chcą brać aktywny udział w życiu miasta oraz tworzyć z nami nowoczesne serwisy informacyjne. 

Od 13 do 25 listopada na stronie mlodzi.wroclaw.pl będzie zamieszczony formularz rekrutacyjnyjny, w którym uczniowie są pytani między innymi o swoje zainteresowania i pasje. Poszukujemy wolontariuszy zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi oraz sportowymi odbywającymi się na terenie Wrocławia. Dajemy szansę współtworzenia ważnego serwisu informacyjnego skierowanego do młodzieży, a także aktualnych kampanii społecznych. 

Wolontariusze otrzymają od nas wiedzę i narzędzia niezbędne do realizacji ciekawych zadań związanych z redakcją. Zapewniamy pakiet szkoleń i dostęp do studia multimedialnego. Nauczymy korzystać ze znanych programów graficznych i edytorskich, a także zgłębimy tajniki dokumentów Google. W ciekawy sposób połączymy wiedzę z praktyką.

Wśród ostatnich projektów, które do tej pory zrealizowało Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju, są: letnie i jesienne pikniki w ramach kampanii „Wrocławianie na Polanie”, Miesiąc Rodziny połączony z konkursem fotograficznym, „Tydzień Ruchu” z Wrocławską Halową Olimpiadą Sportową oraz rekrutacja do dziecięcej eskorty na mecz Japonia – Brazylia. Regularnie wydajemy też „Gazetę Młodych”.

Rekrutacja wolontariuszy trwa do 25 listopada. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w siedzibie Młodzieżowego Centrum Informacji i Rozwoju ( pl. Dominikański 6, pokój 313), we wtorek 27 listopada o godz. 16.00. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny znajdziecie tutaj