Miejskie Dni Wolontariatu

Miejskie Dni Wolontariatu

Po raz drugi we Wrocławiu odbędą się Miejskie Dni Wolontariatu, podczas których wolontariusze będą mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń.

Szkolenia zostały przygotowane przez UPS, PwC, Nokia Siemens Networks, CES. Wśród szkoleń znajda się takie, które rozwijają umiejętności miękkie (zarządzanie czasem, trening pamięci), uczą obsługi komputera (warsztaty komputerowe dla seniorów, Excel w pracy), a także szkolenia, które wyjaśniają aspekty prawne funkcjonowania organizacji pozarządowej (podatki w NGO). W programie przewidziane jest również ratownictwo medyczne i odkrywanie swojego potencjału w pracy z innymi. Na wszystkie szkolenia można zapisywać się poprzez stronę internetową: wolontariat.wroclaw.pl.

Miejskie Centrum Wolontariatu do dzielenia się swoim doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami zaprasza również inne podmioty, firmy, instytucje. Do 17 października można zgłaszać propozycje przeprowadzenia szkoleń dla wolontariuszy lub organizacji. Można to zrobić, wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroclaw.pl

Miejsce: Wrocławskie Centrum Wolontariatu, pl. św. Marcina 4

Wstęp: wolny

Termin: 
od 22 do 26 października