Betlejem w Polsce. Trasa koncertowa, jakiej jeszcze nie było!

źródło: materiały prasowe

Odwiedzą 12 miast i największych hal koncertowych w Polsce! Zaśpiewają ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Trasa koncertowa Betlejem w Polsce obejmie 12 miast w tym Wrocław. Koncert już 29 stycznia w Hali Stulecia.

We Wrocławiu wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez niemal 3 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Podczas koncertów Betlejem w Spodku w 2014 i 2015 roku wzięło udział ponad 17 tysięcy widzów! Spotkali się tam ludzie z całej Polski, aby wspólnie kolędować, by wspólnie świętować, a nawet… fetować Boże Narodzenie. Ci, którzy nie mogli dołączyć fizycznie, słuchali najlepszych koncertowych wykonań bożenarodzeniowych pieśni na YouTube. Aż w końcu jedno z nich - kolęda Mario, bez żadnej dodatkowej promocji uzyskała ponad 1,5 miliona odsłon!

- "Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym - uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy - jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast. Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By głodnych nakarmić - zachęcaja organizatorzy.

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

Bilety dostępne na: bilety24.pl oraz w zainteresowanych parafiach.

Więcej informacji: www.betlejemwpolsce.pl

 

źródło: materiały prasowe

Termin: 
29.01.2016 (piątek), 18.00
Tagi: