Do poniedziałku czekamy na Wasze zdjęcia!

Jeszcze przez kilka godzin można nadsyłać zdjęcia do rodzinnego konkursu fotograficznego organizowanego w ramach tegorocznego „Miesiąca Rodziny”. Na zwycięzców czekają liczne nagrody ufundowane przez partnerów m.in. sesja fotograficzna, zaproszenia na Laser Tag, animacje dla dzieci.

Konkurs „Moja Rodzina – Lubię to! 2013” odbywa się we Wrocławiu po raz drugi. Fotografie przedstawiające rodzinę podczas wspólnego spędzania czasu można nadsyłać bezpośrednio przez specjalny formularz dostępny dla zarejestrowanych użytkowników tutaj. Autorzy pięciu zwycięskich zdjęć oraz dziesięciu wyróżnień otrzymają cenne nagrody, których łączna wartość wynosi ponad 5000 zł. O zwycięstwie będzie decydowała liczba głosów otrzymanych od internautów.

Podczas tegorocznej edycji konkursu, czekamy na fotografie w pięciu kategoriach: „Dzień z mamą”, „Dzień z tatą”, „Moje dzieci”, „Moi dziadkowie”, a także „Rodzina artystycznie”. Aby zrobić wspaniałe zdjęcie, nie trzeba mieć wysokiej klasy aparatu, a jedynie trochę pomysłowości i chęci. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich wrocławian dla których ważna jest rodzina.

O tym, że warto wziąć udział w zabawie, zachęcają uczestnicy pierwszej edycji: „ten konkurs w dużym stopniu zbliżył mnie, moich przyjaciół i oczywiście moją rodzinę.” - pani Wiktoria Mazur, „największą radość sprawiło mi chyba pokazanie światu moich bliskich, to, że ta " nasza chwila " uchwycona w jednej klatce została przekazana dalej.” - pani Angelika Wysocka.

Zdjęcia można przesyłać do 24 czerwca do godziny 10.00. Głosowanie publiczności, w którym wezmą udział zarejestrowani użytkownicy naszego serwisu, rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 14.00 i potrwa do 30 czerwca do godziny 23.59.

Termin: 
do 24 czerwca do godziny 10.00