Pstrykaj, klikaj i wygrywaj... rodzinny konkurs fotograficzny!

układanie puzzli podczas imprezy plenerowej
"Moja Rodzina - Lubię to! 2013"

Trwa konkurs fotograficzny „Moja Rodzina – Lubię to! 2013”. Do 24 czerwca można przesyłać zdjęcia uwieczniające przyjemne chwile spędzone w rodzinnym gronie. Autorzy najlepszych fotografii, wyłonionych w głosowaniu publiczności, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Sesja fotograficzna, warsztaty fotografii, animacje dla dzieci, zaproszenia na Laser-Tag, bilety do Wrocławskiego Parku Dinozaurów oraz Krainy Miniatur i wiele innych nagród czeka na zwycięzców drugiej edycji konkursu „Moja Rodzina – Lubię to! 2013”. W każdej z pięciu kategorii („Dzień z Mamą”, „Dzień z Tatą”, „Moje dzieci”, „Moi dziadkowie”, „Rodzina artystycznie”) przewidziana jest nagroda główna oraz dwa wyróżnienia. Łączna wartość nagród to ponad 5000 zł. 

Nowością drugiej edycji konkursu jest możliwość dodawania prac konkursowych na stronę bezpośrednio przez użytkowników. Aby to zrobić należy zarejestrować się w serwisie (istnieje możliwość połączenia konta z Facebookiem), zapoznać się z regulaminem, a także wypełnić specjalnie przygotowany formularz konkursowy. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie pięć zdjęć, po jednym do każdej kategorii.

„Zachęcam do dzielenia się swoją pasją fotografowania - zarażania innych, a także przy okazji, a może i przede wszystkim do pokazywania swoich rodzin, swojej bliskości, radości dzielonej razem, a czasem i smutku, który też jest rodzinie potrzebny” - pisze jedna z uczestniczek pierwszej edycji konkursu, pani Angelika Wysocka. 

Termin: 
do 24 czerwca