Wrzesień 2015

fot. pixabay.com

Warsztat 3D czyli Dizajn Dla Dzieci - "Opowiadanie w ruchu"

Czytanie i pisanie opowiadań kojarzy się raczej ze statyczną, siedzącą pozycją ciała, ale podczas tych warsztatów i uczestnicy i samo opowiadanie zostaną wprowadzeni w ruch. Wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania.

Termin: 
03.10.2015, 11:00 do 14:00
teatr lalek, premiera, spektakl dla dzieci
Kręcipupa - premiera

Kręcipupa - premiera w Teatrze Lalek

Muzyczno-ruchowe przedstawienie dla najnajmłodszych w wieku 1-5 lat i ich rodziców. Spektakl o niepowstrzymanej potrzebie ruchu i niemożności powstrzymania się od kręcenia. Premiera odbędzie się 17 października.

KRĘCIPUPA przenosi widza w świat abstrakcji plastycznej, wykorzystując w tym celu przedmioty codziennego użytku. Domowa przestrzeń, w której rozgrywa się akcja przedstawienia, nabiera nowych znaczeń, otwierając widza na nieoczekiwane skojarzenia i rozbudzając jego wyobraźnię.

gra terenowa, bieg rodzinny, mpwik
Pozytywnie odkręceni - gra miejska

"Pozytywnie odkręceni" - rodzinna gra miejska

W sobotę 3 października o godz. 14.00 z Wyspy Słodowej wystartuje gra miejska "Pozytywnie odkręceni". Okolice Wyspy i Starego Miasta staną się nie tylko scenerią rozwiązywania zadań, ale przede wszystkim fantastycznej zabawy. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone.

Termin: 
gra terenowa, bieg rodzinny, mpwik