Sierpień 2015

architektura, warsztaty, krzywy komin, barbara
Kids Design Space

Kids Design Space

29 sierpnia, Fundacja OPEN MIND w ramach projektu KIDS DESIGN SPACEdzieci projektują przestrzeń, zaprasza dzieci do udziału w II etapie warsztatów architektonicznych "Budujemy Kryjówkę", które odbędą się w przestrzeniach BARBARY.

Termin: 
29.08.2015, 10:00 do 16:00
konferencja, prelekcje, wychowanie, porady
Forum Rodziny

Forum Rodziny III - jak być rodzicem

Jak być rodzicem we współczesnym świecie i stworzyć ze swoim dzieckiem prawdziwą więź opartą na szczerych emocjach? Czy rodzina w rzeczywistości wypełnionej technologią ma jeszcze coś wspólnego z rodziną z definicji słownikowej? Suma wszystkich poradników istniejących na rynku wydawniczym i uczonych publikacji stojących na bibliotecznych półkach w dziale pedagogiki, nie zastąpi rozmowy w realnym życiu.

Termin: 
29.08.2015, 10:00 do 16:00
gra terenowa, bieg na orientację, impreza charytatywna
Integra

Integra - baw się i pomagaj!

W sobotę, 5 września w okolicach Wrocławia (Wojnowice) odbędzie się InteGRA, czyli PZU Rodzinna Gra Terenowa. Będzie to okazja do rodzinnej integracji podczas wysminitej zabawy, ale także wspaniały spsoób, aby wspomóc organizacje pozarządowe. Przyjdźcie i weźcie ze sobą swoich bliskich, przyjaciół i znajomych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Termin: 
05.09.2015, 9:30 do 15:00
kino, festiwal filmowy, bajki, animacje
Kino Dzieci - plakat

Festiwal Filmowy Kino Dzieci

Wielki rodzinny Festiwal Filmowy Kino Dzieci odbędzie się po raz drugi w dniach 26 września - 4 października. Wspaniałe opowieści dla najmłodszych zagoszczą na ekranach w kilkunastu miastach w Polsce, m.in. Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Zobaczymy tytuły nagradzane i oklaskiwane na świecie - filmy aktorskie, animacje, krótkie i długie metraże. Poza projekcjami na widzów czeka mnóstwo wydarzeń specjalnych. A wszystko po to, by - zgodnie z hasłem tegorocznej edycji - zanurzyć się w filmie.