Listopad 2014

debata, spotkanie, seniorzy
Starsze miasta, źródło: mat. własne

"Starsze miasta" - warsztaty i debata

W ramach projektu "Starsze miasta" 15 grudnia odbędą się warsztaty i debata poświęcone jakości życia seniorów w miastach województwa dolnośląskiego i miastom przyjaznym starzeniu. Do udziału zaproszeni są starsi i młodsi mieszkańcy Wrocławia, a także urzędnicy, radni, aktywiści, dziennikarze, studenci, pracownicy sektora usług, animatorzy kultury. Wstęp wolny.

Termin: 
15.12.2014 (Całodzienne)
gra miejska, brochów, dla rodziny
Stacja Wrocław Brochów

Stacja Wrocław Brochów - gra miejska

Made in Brochów to nieformalna grupa tworzona przez mieszkańców Wrocławia. Poprzez swoje działania stara się integrować lokalną społeczność. Jedną z ich propozycji jest gra miejska skierowana do dorosłych oraz dzieci, która odbędzie się 7 oraz 14 grudnia. Celem zabawy będzie wspólne odkrywanie uroków Brochowa.

Termin: 
14.12.2014, 12:00
dzień życzliwości, program wydarzeń, dla rodziny
Dzień Życzliwości 2014

Dzień Życzliwości 2014 - harmonogram wydarzeń

"Posłuchaj, porozmawiaj, postaraj się zrozumieć..." - to hasło tegorocznych obchodów Dnia Życzliwości. Z związku ze świętem mieszkańcy Wrocławia zaproszeni są do udziału w licznych spotkaniach, koncertach, warsztatach i konkursach. Impreza trwać będzie od 20 do 23 listopada i ma na celu tworzenie dialogu międzypokoleniowego oraz propagowanie uprzejmości.

Termin: 
20.11.2014 (Całodzienne) do 23.11.2014 (Całodzienne)