Maj 2014

Miesiąc Rodziny trwa! W Dzień Dziecka spotykamy się na Wyspie Słodowej

Dzień Dziecka to okazja, by każdy obudził drzemiące w nim dziecko. Jednak najważniejszymi osobami tego dnia są oczywiście dzieci. I to z myślą o nich na 1 czerwca przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na Wyspie Słodowej. W końcu trwa Miesiąc Rodziny!

Termin: 
01.06.2014, 13:00 do 18:00
Bezpłatne szkolenia dla rodziców
Bezpłatne szkolenia dla rodziców

Bezpłatne szkolenia dla rodziców

W ramach Miesiąca Rodziny zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla rodziców, które pozwolą nie tylko stać się lepszym rodzicem, ale także pokażą jak lepiej poznać swoje dziecko. Szkolenia poprowadzą doświadczeni trenerzy, od wielu lat wspierający wrocławskich rodziców. Kliknij w interesujące Cię szkolenie i już teraz się zapisz. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. 

Program szkoleń:

Dziecko w sytuacji trudnej

Uczestnicy odkryją świat dziecięcych lęków. Ciemność, woda straszny stomatolog, groźne przedszkole, pogrzeb - to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone. Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć dzieci.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Kwiatkowska. 

Szkolenie odbędzie się w Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie (ul. Koreańska 1a).

Termin: 
16.06.2014 (poniedziałek), 16.30 do 19.30
Limit zgłoszeń: 
20

Dlaczego moje dziecko mnie nie słucha?

Zastanawiasz się czasem, czy Twoje dziecko Cię nie słyszy czy zwyczajnie nie słucha? Częściej myślisz, że jest krnąbrne i robi Ci na złość, czy, że to Ty popełniasz jakiś błąd? A czy zastanawiałaś/zastanawiałeś się w jaki sposób do niego mówisz? I czy Ty właściwie słuchasz jego i o nim? Czy częściej go karzesz czy nagradzasz? I znów, w jaki sposób? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań spróbujemy znaleźć na warsztacie. Poza nimi pojawi się również garść wiedzy z psychologii wychowawczej, gotowej do praktycznego użycia.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Baca-Marzecka

Termin: 
11.06.2014 (środa), 16.00 do 19.00
Limit zgłoszeń: 
20

Jak z miłością stawiać granice dziecku?

Spotkanie jest dedykowane przede wszystkim rodzicom młodszych dzieci (1-6 r.ż.), ale i rodzice nastolatków znajdą na nim coś dla siebie. Poza wiedzą z zakresu psychologii rozwoju dziecka, obfitował będzie w praktyczne wskazówki na temat rozsądnego ustalania granic, narzędzia umożliwiające indywidualne wypracowanie korzystnych dla Waszej rodziny reguł, a także zasady udzielania konstruktywnej pochwały i krytyki.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Baca-Marzecka

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego - pl. Dominikański 6, sala 323.

Termin: 
09.06.2014 (poniedziałek), 16.00 do 19.00
Limit zgłoszeń: 
20

Zabawy i książki pomagające w rozwoju

Jak ciekawie spędzić czas ze swoją pociechą? Warsztaty przeznaczone są dla rodziców dzieci od 2-6 roku życia, którzy chcą poznać nowe zabawy, ciekawe miejsca oraz książki jakie warto przeczytać.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Kwiatkowska.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego - pl. Dominikański 6, sala 323.

Termin: 
12.06.2014 (czwartek), 16.30 do 19.30
Limit zgłoszeń: 
20

Uważne rodzicielstwo

Dzięki spotkaniu, każdy rodzic będzie mógł się dowiedzieć, jak wzmocnić swoją więź z dzieckiem i cieszyć się pozytywnym kontaktem. 

W trakcie warsztatów będą poruszane tematy: 

Termin: 
11.06.2014 (środa), 16.00 do 19.00
Limit zgłoszeń: 
20

Strony