Rozwój rodziny

Subscribe to RSS - Rozwój rodziny
Centrum Edukacji Społecznej
Centrum Edukacji Społecznej

Centrum Edukacji Społecznej - szkolenia i warsztaty dla wrocławian

Centrum Edukacji Społecznej znajdujące się na Brochowie przy ul. Koreańskiej 1a zajmuje się organizacją działań z zakresu edukacji nieformalnej w tym szkoleń, warsztatów i spotkań dla mieszkańców Wrocławia. Udział we wszystkich przygotowanych przez CES zajęciach jest bezpłatny. 

Audycje z cyklu "Przepis na rodzinę"
źródło: materiały własne

Przepis na Rodzinę

"Przepis na Rodzinę" to cykl audycji internetowych, w których poruszane są różne aspekty życia rodzinnego. To rozmowy o tym, czym jest rodzina, czy warto ją mieć. To także próby odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób stworzyć udany związek i szczęśliwą, zgodną rodzinę. Autorzy audycji zdają sobie sprawę, że jedna odpowiedź i jeden przepis nie istnieje, ale liczą na to, że z cyklu dyskusji każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny.

darmowa terapia w Klinice Terapii Uzależnień NADZIEJA
darmowa terapia w klinice NADZIEJA, źródło: materiały prasowe

Dzieci pijących Dolnoślązaków

Na terenie naszego województwa mieszka około 116 tysięcy dzieci, które wychowują się w rodzinach z problemem alkoholowym. Jest to dla nich niezwykle ciężka sytuacja - funkcjonują w stanie permanentnej niepewności i nie mają warunków do normalnego rozwoju emocjonalnego. Na szczęście można im pomóc. Jak?

evangelium vitae, warsztaty, dla rodziców
Logo fundacji, źródło: www.boromeuszki.wroclaw.pl

"Nowe życie - rodzina po zmianie” - warsztaty dla rodziców

Fundacja Evangelium Vitae zaprasza na warsztaty dla rodziców. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu zajęć poświęconych problemom życia w rodzinie. "Nowe życie - rodzina po zmianie" to szkolenie przeznaczone dla osób, które planują lub oczekują narodzin dziecka. Będą okazją do zdobycia odpowiedzi na nurtujące pytania.

Termin: 
17.06.2014, 17:30 do 20:30
małżeństwo, żona, mąż
Warsztat dla Żon „Szczęście w Twoim małżeństwie – Ty masz na to wpływ”

Warsztat dla Żon „Szczęście w Twoim małżeństwie – Ty masz na to wpływ”

Spotkanie dla wszystkich kobiet, żon oraz matek, które chcą aby ich rodzina była oazą radości. Niezależnie, czy jesteś zadowolona ze swojego życia rodzinnego, zawsze można wprowadzić zmiany na lepsze. Podczas warsztatów prowadzonych przez Annę Kosińską uzyskasz porady, jak dojść do szczęścia.

Termin: 
24.05.2014, 10:00 do 17:00
źródło: materiały promocyjne

Szczęście w Twoim małżeństwie – Ty masz na to wpływ

Warsztaty to propozycja dla kobiet, które chcą być bardziej spełnione w roli żony. Niezależnie od tego, czy uważają, że ich małżeństwo jest udane, czy też nie do końca są zadowolone z tego, jak ono wygląda - zawsze może być w nim lepiej, pełniej i bardziej szczęśliwie.

Termin: 
24.05.2014, 10:00 do 17:00

Strony