Polecamy

Subscribe to RSS - Polecamy

Miesiąc Rodziny 2018

Przed nami 10 edycja Miesiąca Rodziny. Pragniemy, aby jak co roku to wrocławskie święto obfitowało w wydarzenia i atrakcje skierowane do wszystkich mieszkańców miasta, a w szczególności rodzin z dziećmi. Jego ramy czasowe wyznaczają cztery eventy plenerowe: z których każdy odbywa się w samym sercu miasta - na Wyspie Słodowej.

27 maja – Dzień Matki

3 czerwca – Dzień Dziecka

10 czerwca – Dzień Dziadków

24 czerwca– Dzień Ojca

Dołącz do nas, poprowadź własne stanowisko lub wystąp na scenie i zostań PARTNEREM Miesiąca Rodziny 2018!

16 listopada 20. Gala Urtica Dzieciom

Jubileuszowa gala pierwszy raz pod szyldem Fundacji Urtica Dzieciom

Już 16 listopada 2017 r. (czwartek) we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się 20. Gala Urtica Dzieciom, połączona z aukcją prac plastycznych wykonanych przez dzieci zmagające się z chorobami nowotworowymi. Organizatorem jubileuszowego wydarzenia jest nowo powołana Fundacja Urtica Dzieciom.

Gala niezwykłości

Termin: 
16.11.2017, 17:30

Kosmiczna podróż

„Kosmiczna podróż", to muzyczno-ruchowa opowieść o powstawaniu planet i kosmicznych wojażach. Niebo usiane gwiazdami zachwyci i zaciekawi każdego Malucha. W „Kosmicznej podróży" na oczach małego Widza za pomocą poruszających zmysły obrazów rodzą się planety, rakieta wyrusza w niezapomnianą podróż, migocące gwiazdy wirują nad głowami, a kolorowe witraże zapraszają do wspólnego spoglądania w niebo...

Reżyseria: Agnieszka Mielcarek
Scenografia: Dominika Chochołowska-Bocian
Muzyka: Elżbieta Sokołowska
Występują: Karolina Brzęk, Justyna Oleksy

Termin: 
22.10.2017 (Całodzienne)

Z DYŃKI! Rodzinne warsztaty dyniowe

Mogą być malutkie i olbrzymie, pięknie rude i zielone, mają ciapki, paski i olbrzymi potencjał! Dynie w Centrum Kultury Agora zmienią się dzięki Waszej wyobraźni w piękne karoce, złowieszcze maski i urokliwe lampiony.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty, w trakcie których obierzemy dynie ze wszelkich tajemnic, aby opowiedziały to, co siedzi w Naszych głowach i twórczych dłoniach!

Rodzinne warsztaty twórcze (dzieci +5)

29 października 2017 / wstęp wolny

I grupa 11:30 – 13:30

II grupa 14:30 – 16:30

Termin: 
29.10.2017 (Całodzienne)

Usłyszeć obraz. O instrumentach muzycznych w malarstwie - 8.10

Usłyszeć obraz. O instrumentach muzycznych w malarstwie 
Zabawa plastyczna dla dzieci w wieku 6–12 lat
Prowadzenie: Michał Pieczka

Podczas zajęć uczestnicy poznają nazwy dawnych instrumentów muzycznych, uwiecznionych na obrazach i rzeźbach pokazywanych na wystawach stałych w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Dzieci będą mogły poznać znaczenie tych przedstawień oraz samodzielnie wykonać miniaturowe instrumenty własnego pomysłu.

Termin: 
08.10.2017, 12:00 do 14:00

Wesołe Żelki - warsztaty artystyczne dla dzieci

Zapraszamy do tęczowej krainy malowania farbami witrażowymi. Odkryjemy talent każdego dziecka, sprawiając przy tym wiele radości. Gotowe dzieła będzie można przykleić na: okno, lustro, lampę, porcelanę, meble itd. lub stworzyć galerię witraży, bajecznie dekorując każde pomieszczenie… 

Warsztat „Wesołe żelki” odbędzie się w sobotę 7 października.

Termin: 
07.09.2017 (Całodzienne)

Strony