Zasady konkursu

Czerwiec to idealny miesiąc na rodzinne spacery, podróże i przygody. Warto wziąć ze sobą aparat fotograficzny i uwiecznić te wspólne chwile. Oprócz rodzinnej pamiątki, zyskacie także szanse na zgarnięcie atrakcyjnych nagród w konkursie fotograficznym organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju.

Konkurs ma na celu promowanie wartości rodziny oraz wzmacnianie więzi pomiędzy poszczególnymi jej członkami. Fotografie mogą przedstawiać najbliższych podczas pracy, nauki, zabawy, a także wspólnego spędzania czasu. Ich przygotowanie będzie z pewnością łączyć się z dużą ilością śmiechu i radością.

Samodzielnie wykonane prace konkursowe należy przesyłać do 10 czerwca do godziny 10.00 na adres konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, na stronie mojarodzina.wroclaw.pl rozpocznie się głosowanie internautów, którzy wybiorą 4 najlepsze zdjęcia, po jednym z każdej kategorii. Piątym zwycięzcą zostanie twórca fotografii, która najbardziej przypadnie do gustu niezależnemu jury. Wyniki konkursu pojawią się na stronie internetowej mojarodzina.wroclaw.pl. Dodatkowo, najlepsze zdjęcia będzie można zobaczyć na portalu gazeta.pl, a ich twórcom zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Więcej informacji, także o sponsorach i nagrodach, które znajdą się w konkursowej puli, już wkrótce znaleźć będzie można na stronie mojarodzina.wroclaw.pl

Szczegółowe informacje dotyczące pracy konkursowej

Kategorie:

  • „Ojciec” (tata, dziadek, wujek, brat)

  • „Matka” (mama, babcia, ciocia, siostra)

  • „Dzieci”

  • „Razem”

Wielkość pliku: do 3MB

Minimalny rozmiar pliku: 400x600 pikseli

Format pliku: JPG

Wzór opisu zdjęcia: imię_nazwisko_kategoria_tytuł_fotografii

Treść maila: imię i nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania uczestnika oraz klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokładna treść dostępna w regulaminie konkursu).

Temat wiadomości: „Moja Rodzina – Lubię to”

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 5 fotografii.