Brzdąc na Zamku - Mali matematycy

Zajęcia matematyczne dla dzieci. Ich celem jest rozwijanie myślenia matematycznego, poznawanie i utrwalanie pojęć matematycznych, a także zastosowania matematyki w życiu. Dzieci uczą się matematyki poprzez zabawy muzyczne, plastyczne i ruchowe. Na zajęciach wzmacniamy koordynację wzrokowo-ruchową. Mamy dużo ćwiczeń manipulacyjnych, które doskonalą sprawność motoryki małej. Zachęcamy dzieci do koncentracji w trakcie wykonywanych zadań.

• godz. 11:00 i 12:30. Czas trwania 60 minut

• Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 8 lat

*jeśli nie uzbiera się wystarczająco duża ilość chętnych nie odbędzie się spotkanie o godzinie 12:30

BRYŁY
Serdecznie zapraszamy na drugie zajęcia matematyczne pt Bryły. Będziemy na nich rozwijać myślenie logiczne oraz wyobraźnię przestrzenną . Podczas zajęć będziemy budować i tworzyć ciekawe konstrukcje figur przestrzennych.

Prowadzący:
Paulina

Jestem nauczycielką matematyki z zawodu i zamiłowania. Uczę w szkole ponadgimnazjalnej oraz w szkole nauczania MathRiders. Uwielbiam pracę z dziećmi i chętnie biorę udział w różnych wydarzeniach.  Moim celem jest pokazanie dzieciom, że zajęcia matematyczne to może być świetna zabawa i czas poznawania nowych rzeczy.

Marta

Mam na imię Marta i jestem studentką pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Uczę także matematyki metodą Helen Doron. Moją pasją jest edukację alternatywna.

Więcej informacji i zapisy na stronie ORGANIZATORA

 

Termin: 
21.10.2017 (sobota), 11.00 do 12.00
Tagi: