Koncert Anji Sei na Wyspie Słodowej!

25.06.2017 /niedziela/, godz. 15.00.

Zapraszamy serdecznie na koncert wroclawskiej wokalistki Anji Sei, który odbędzie się podczas zakończenia tegorocznego Miesiąca Rodziny. Koncert w rytmach soulu   i muzyki etnicznej.

Anja Sei to wokalistka, raperka, kompozytorka i autorka tekstów związana z wrocławską sceną muzyczną. Występowała z zespołem Pajujo i grała supporty m.in. przed Dodą, Virgin, Kasią Kowalską, Kamilem Bednarkiem, Krzysztofem Zalewskim, Joss Stone.

Półfinalistka 37. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej i finalistka Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Wokalistkę charakteryzuje doskonały kontakt z publicznością, który jak sama podkreśla, jest najważniejszy.

„Śpiewam soul. Mówię tak dlatego, że to co piszę i komponuję płynie prosto z duszy. Piosenki tworzę tylko jak mam natchnienie i zwykle trwa to kilkanaście minut. Wierzę, że jeśli przesiąkniesz jakąś muzyką, to w końcu wyplujesz ją z powrotem.
A w tworzeniu muzyki najważniejsi są dla mnie ludzie, ich reakcje. Mój ulubiony cytat
o muzyce to ten, który mówi, że każda piosenka żyje swoim życiem. I faktycznie tak jest, że po kilku latach śpiewania piosenki zauważasz, że nie przypomina ona oryginału. I dla każdego znaczy coś innego”.

Sponsorem koncertu jest Rafin Developer, oferujący rodzinne mieszkania
w inwestycjach Wybrzeże Reymonta, Kępa Mieszczańska oraz Partynice House.

 

Termin: 
25.06.2017 (niedziela), 15.00
Tagi: