Miesiąc Rodziny 2017 - zapraszamy do współpracy!

Działasz na rzecz rodziny? Zaprezentuj swoją ofertę mieszkańcom Wrocławia. W tym roku już po raz 9. będziemy obchodzić Miesiąc Rodziny. Wrocławskie święto rodziny to odbywająca się co roku na przełomie maja i czerwca kumulacja wydarzeń i atrakcji skierowanych do wszystkich wrocławian, a w szczególności rodzin z dziećmi. Bardzo serdecznie zapraszamy wrocławskie instytucje, organizacje pozarządowe oraz firmy komercyjne do współpracy i aktywnego udziału w projekcie!

Ramy czasowe Miesiąca Rodziny wyznaczają cztery pikniki rodzinne organizowane w samym sercu miasta - na Wyspie Słodowej:

28 maja – Dzień Matki 
4 czerwca – Dzień Dziecka
11 czerwca – Dzień Dziadków
25 czerwca– Dzień Ojca,

Oprócz eventów plenerowych, Miesiąc Rodziny to także edukacja - warsztaty pierwszej pomocy i szkolenia dla rodzin realizowane w siedzibach partnerów oraz informacja - imprezie towarzyszy publikacja pn. Kalendarz Miesiąca Rodziny, która w jednym miejscu zbiera informacje o wydarzeniach dla rodzin organizowanych na terenie całego miasta. W ubiegłym roku w projekcie wzięło udział 6000 wrocławian, a w jego realizacje włączyło się 70 partnerów.

W tym roku zapraszamy Państwa do działania w trzech obszarach: 

- pikniki rodzinne na Wyspie Słodowej (stoisko partnerskie oraz animacja sceny)
- warsztaty dla rodzin (wsparcie w organizacji)
- Kalendarz Miesiąca Rodziny 2017 
 
Zgłoszenia należy kierować za pomocą formularzy:
 
Formularz zgłoszeniowy - piknik (stoisko partnerskie oraz animacja sceny)
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHUmv-Mt4D7GbiTVCDJDEaizlPThUAhGi1Tl9Dqbme99swFA/viewform?c=0&w=1
 
Formularz zgłoszeniowy - wydarzenie partnerskie Miesiąca Rodziny 2016
 
https://docs.google.com/forms/d/16jher_BvfPcmPmAGU4vlQ9QgPYJPesGw_bdNi0N54bM/edit
 
Zgłoszenia dotyczące współpracy przy organizacji warsztatów należy przesyłać na adres mailowy: kontakt@mojarodzina.wroclaw.pl 

Termin zgłoszeń mija 21 kwietnia 2017 r. Więcej informacji o projekcie można uzyskac pod adresem mailowymkontakt@mojarodzina.wroclaw.pl lub telefonicznie: 71 77 24 947.
 
Miesiąc Rodziny jest organizowany przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami. Program finansowany ze środków Gminy Wrocław.

Tagi: