Miesiąc Rodziny - zapraszamy do współpracy!

Działasz na rzecz rodziny? Zaprezentuj swoją ofertę mieszkańcom Wrocławia. W tym roku już po raz 9. będziemy obchodzić Miesiąc Rodziny. Wrocławskie święto rodziny to odbywająca się co roku na przełomie maja i czerwca kumulacja wydarzeń i atrakcji skierowanych do wszystkich wrocławian, a w szczególności rodzin z dziećmi. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie wrocławskie instytucje, organizacje pozarządowe i firmy komercyjne do współpracy i aktywnego udziału w projekcie!

Ramy czasowe Miesiąca Rodziny wyznaczają cztery pikniki rodzinne organizowane w samym sercu miasta - na Wyspie Słodowej:

28 maja – Dzień Matki
4 czerwca – Dzień Dziecka
11 czerwca – Dzień Dziadków
25 czerwca– Dzień Ojca,

Oprócz eventów plenerowych, Miesiąc Rodziny to także edukacja - warsztaty pierwszej pomocy i szkolenia dla rodzin realizowane w siedzibach partnerów oraz informacja - imprezie towarzyszy publikacja pn. Kalendarz Miesiąca Rodziny, która w jednym miejscu zbiera informacje o wydarzeniach dla rodzin organizowanych na terenie całego miasta. W ubiegłym roku w projekcie wzięło udział 6000 wrocławian, a w jego realizacje włączyło się 70 partnerów.

W tym roku współpraca będzie możliwa w trzech obszarach:

- udział w piknikach rodzinnych na Wyspie Słodowej (stoisko partnerskie, animacja sceny)
- organizacja warsztatów dla rodzin
- zamieszczenie wydarzeń w kalendarzu Miesiąca Rodziny 2017

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: kontakt@mojarodzina.wroclaw.pl lub telefoniczny: 71 77 24 917.

Szczegóły współpracy można będzie poznać także podczas spotkania partnerskiego, które odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 w siedzibie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego (pl. Dominikański 6, sala 210).

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 4 kwietnia 2017 r., do godz. 10:00.

Miesiąc Rodziny jest organizowany przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami. Program finansowany ze środków Gminy Wrocław.

Tagi: