Ostatnie zajęcia z cyklu „Fitness na Pergoli” poprowadzi Hasta la Vista

źródło: materiały organizatora

Na pożegnanie zimowej odsłony "Fitnessu na Pergoli" zapraszamy na salsation. Trening pełen pozytywnej energii poprowadzi Natalia Szwed z Centrum Sportowego Hasta la Vista.

Słowo "salsa" oznacza po hiszpańsku sos, czyli pewną mieszankę. Salsation – to zajęcia, podczas których uczestnicy mają okazję zasmakować w tańcu wielu stylów, rytmów i kultur. Salsation opiera się na radości, jaką niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Dzięki salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Uczestnicy zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.

Na zajęcia obowiązują ZAPISY: www.miastowformie.pl/pergolazima. Liczba miejsc ograniczona. Polecamy zabrać ze sobą wygodne obuwie, strój sportowy oraz butelkę wody.

Podczas ostatnich zajęć wręczymy także nagrody dla najaktywniejszych uczestników cyklu. Po odbiór upominków zapraszamy osoby, którym na karcie na punkty udało się zebrać minimu cztery naklejki za obecność.

"Fitness na Pergoli" jest elementem projektu "Zima na Pergoli", organizowanego przez wrocławską Halę Stulecia.

Akcja "Zima na Pergoli" to inicjatywa wrocławskiej Hali Stulecia, która rozpoczęła się w grudniu 2 lata temu otwarciem chętnie odwiedzanego, klimatycznego lodowiska na Pergoli. Wydarzenie jest kontynuacją prowadzonego w sezonie letnim przedsięwzięcia „Lato na Pergoli”. Jego celem jest zachęcenie i stworzenie możliwości dla lokalnej społeczności do aktywnego wypoczynku na terenie kompleksu Hali Stulecia, stąd bezpłatny charakter większości atrakcji.

Cykl treningów "Fitness na Pergoli" realizuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach programu "Miasto w Formie".

"Miasto w Formie" to wrocławski program promocji i edukacji zdrowotnej. Jego głównym celem jest kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród społeczności lokalnej. Program oferuje szereg propozycji o charakterze edukacyjnym: warsztaty, szkolenia, zajęcia ruchowe, konkursy oraz cykliczne inicjatywy takie jak: Dzień Zdrowia we Wrocławiu, Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia i Tydzień Ruchu.

Więcej informacji o cyklu „Fitness na Pergoli” oraz innych wydarzeniach prozdrowotnych na www.miastowformie.pl

Termin: 26.02.2017 r., godz. 14.00-16.00

Miejsce: Pergola i sala wielofunkcyjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1

Organizator: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach Programu "Miasto w Formie"

Współorganizator: Hala Stulecia

Projekt współfinansowany ze środków gminy Wrocław.

Termin: 
26.02.2017 (niedziela), 14.00 do 16.00
Tagi: