PoŚwiąteczna aktywacja w Loopys World

źródło: materiały prasowe

Coraz bliżej święta! Czas rodzinnych spotkań, pysznego jedzenia i błogiego odpoczynku. Zaraz po świętach przyjdzie kolej na zimową przerwę w szkole, czyli kilka dni wolnych do nauki. Loopy’s World w tym czasie nie zwalnia tempa! Już od 26 grudnia centrum rusza z poŚwiąteczną aktywacją, czyli intensywnym i pełnym aktywnej zabawy przygotowaniem do Nowego Roku.

Szczególnie po świętach, zarówno dzieciom jak i ich rodzicom, przyda się nieco więcej aktywności. Aby kalorie po świątecznym ucztowaniu nie zostały z nami na dłużej, przygotowaliśmy poŚwiąteczną aktywację! Od 26 grudnia aż do sylwestra będziemy się bawić i tworzyć całkiem poważne noworoczne postanowienia, obiecując sobie solidną dawkę ruchu. Zamiast wylegiwać się na kanapie dołączcie do nas! Szykuje się świetna zabawa!

Animacje w ramach poŚwiątecznej aktywacji odbędą się codziennie od 26 do 31 grudnia o każdej pełnej godzinie, zaczynając od godz. 12.00 kończąc na godz. 18.00. Co więcej, wytrwałość naszych małych gości w realizacji aktywnych postanowień nagrodzimy niespodzianką.

Wszystkie animacje są dostępne w ramach biletu wstępu według standardowego cennika, aby wziąć w nich udział wystarczy odwiedzić centrum. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia – jak zawsze wchodzą gratis. Dodatkowo do końca roku skorzystać można z promocji 2+1=2, dzięki której kupując bilet dla trójki dzieci opiekun płaci tylko za dwa, a trzeci otrzymuje za darmo.

 

źródło: materiały prasowe

Termin: 
26.12.2016 (poniedziałek) (Całodzienne) do 31.12.2016 (sobota) (Całodzienne)
Tagi: