"Ile twarzy ma design" - inauguracja wystawy w Krzywym Kominie

źródło: materiały prasowe

Kids Design Space zaprasza na inaugurację wyjątkowej wystawy "Ile twarzy ma design" Przychodząc 10 grudnia do CRZ Krzywy Komin będziecie mieli okazję na własne oczy przekonać się, jak rozprzestrzenia się tropikalna dżungla, pełna niezwykłych projektów. W programie, m.in. warsztaty kreatywne zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

O godzinie 12.00 przy drugim śniadaniu i aromatycznej kawie uczestnicy porozmawiają o tym czy "Kultura, kreatywność, edukacja" mają ze sobą coś wspólnego. Dodatkowo na chętnych czekać będą przeróżne warsztaty kreatywne, , a wernisaż wystawy odbędzie się o godzinie 16.00.

Widzowie wystawy zobaczą projekty, które powstały w wyniku współpracy dziecko - dorosły. Stanowią one połączenie nieokiełznanej dziecięcej fantazji z doświadczeniem i wiedzą najlepszych, polskich projektantów. To nie będzie tylko zwykła prezentacja rezultatów prac, ale ciekawe zadania i zagadki do rozwiązania oraz przeróżne zabawy.

Na odwiedzających czeka niezwykła niespodzianka – po raz pierwszy we Wrocławiu zagości MIKIFON, czyli Myszka Miki, jako interaktywna instalacja audiowizualna grupy panGenerator, która powstała na zamówienie Disneya! Rejestruje ona dźwięki i ruch dookoła siebie, które przetwarza na niezwykłe kompozycje muzyczne – trzeba to koniecznie zobaczyć i poczuć!

Mały przedsmak TUTAJ.

 

źródło: materiały prasowe

Termin: 
10.12.2016 (sobota) (Całodzienne)
Tagi: