Kim jest przyjaciel? - Cocofli Dzieciom

źródło: pixabay.com

Tym razem podczas zajęć w Cocofli uczestnicy dowiedzą się, co to jest przyjaźń i dlaczego z przyjacielem dzielimy się nawet ostatnim cukierkiem. Będą to ostatnie zajęcia przed miesięczną przerwą wakacyjną.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Janekowicz - aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, pracowała m.in. w teatrach w Krakowie, Jeleniej Górze, obecnie związana z teatrem Pieśń Kozła. Prowadzi autorski teatrzyk dla dzieci "Dwie Dorotki". Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, od lat prowadzi warsztaty dla dzieci (także niepełnosprawnych) we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie i innych miastach Dolnego Śląska.

Niedzielne bezpłatne warsztaty dla dzieci w kawiarni Cocofli to już tradycja. Warsztaty inspirowane są książką, do której prowadzący zawsze proponują zabawę i przygotowują dla dzieci specjalne zadanie. Po każdych zajęciach dzieci wychodzą z pamiątką związaną z przeczytaną opowieścią. Pamiątkę przygotowują własnoręcznie, rozwijając swoją wyobraźnię, zdolności plastyczne i manualne.

Każde spotkanie jest pełne miłych wrażeń i słodkich niespodzianek. Ponadto na półkach w Cocofli jest spory wybór książek najlepszych polskich wydawnictw.

W trakcie trwania warsztatów wszystkie książki dla dzieci będą dostępne z 10% zniżką

Dołącz do wydarzenia także na Facebooku - https://www.facebook.com/events/1156384184384881/

 

Miejsce: Cocofli, ul. Włodkowica 9

Cena: wstęp wolny

 

źródło: materiały prasowe

Termin: 
31.07.2016 (niedziela), 11.00
Tagi: