I Gminny Dzień Rodziny w Szczodrem

źródło: materiały prasowe

Już 4 czerwca gmina Długołęka zaprasza na I Gminny Dzień Rodziny do parku w Szczodrem. W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Impreza plenerowa rozpocznie się o godz. 13.00 integracyjnym turniejem rodzinnym. Rodziny mogą zapisywać się na zawody do końca maja (regulamin i formularz zgłoszeniowy sa dostępne na www.gmina.dlugoleka.pl). Ponadto w programie: warsztaty kulinarne, animacje dla całych rodzin, konkursy z nagrodami, fotobudka, znakowanie rowerów, pokazy strażackie i kino plenerowe. - Na wspólne oglądanie filmów familijnych pod chmurką zapraszamy o godz. 18.00 - mówi wójt Iwona Agnieszka Łebek.

We współpracy z wrocławską fundacją Król i Smok organizatorzy przygotują dla najmłodszych zabawę terenową "Madagaskar" i warsztaty slow food. - Chcemy bawiąc-uczyć, między innymi zdrowych nawyków żywieniowych – dodaje wójt. Dzieci mogą również liczyć na darmowy park rozrywki, a dorośli na bogatą ofertę handlową przygotowaną z myślą o nich: kobiety będą mogły kupić i przetestować kosmetyki znanych firm, a mężczyźni pobawić się na strzelnicy ze swoimi pociechami. Całe rodziny zabawiać będzie iluzjonista Krystian Bączyński. Rodziny z pasją, które łączy wspólne hobby będą miały okazję zaprezentować się szerszej publiczności. - Czekamy na zgłoszenia. Zachęcamy do pokazania się i zainspirowania innych do rodzinnego uprawnia sportu czy zbierania znaczków – mówi wójt. Propozycje występów należy przesyłać na adres mailowy: promocja@gmina.dlugoleka.pl

Podczas imprezy będą zbierane datki na dożywianie dzieci z Rwandy. W związku z tym odbędzie się loteria fantowa, w której każdy los wygrywa, a nagrody są naprawdę atrakcyjne: wejściówki do teatru czy klubu fitness.

To wszystko już 4 czerwca w parku w Szczodrem! Będzie mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy.

 

źródło: materiały prasowe

Termin: 
04.06.2016 (sobota), 13.00
Tagi: