Loopy’s World Games, czyli najaktywniejszy Dzień Dziecka we Wrocławiu

źródło: informacja prasowa

Zastanawiasz się, jaki prezent najbardziej ucieszy Twoje dziecko? Zabierz je do Loopy’s World - tym, co sprawia maluchom największą frajdę jest przecież zabawa. Z okazji święta najmłodszych czekają na Was igrzyska sportowe i mnóstwo aktywnej zabawy.

W tym roku Dzień Dziecka wypada w środę, więc jest to okazja do przedłużenia zabawy na ponad tydzień. W Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World tą wyjątkową okazję oficjalnie celebrować będziemy już 28 i 29 maja. W tych dniach czeka na Was Loopy’s World Games, czyli dziecięce igrzyska sportowe. Będzie to szansa na spróbowania swoich sił w aktywnych rozgrywkach, ale przede wszystkim wyśmienita okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny, wypełnionego zabawą i przyjemnościami. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się rodzinne sztafety, do udziału w których zachęcają atrakcyjne nagrody. Natomiast o godz. 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 przewidziano szereg sportowych animacji dla najmłodszych m.in. taneczny aerobik, zawody w specjalnych strojach zapaśników sumo, a także rozmaite tory przeszkód i wyścigi. Specjalnych atrakcji i aktywnych animacji możecie spodziewać się odwiedzając Loopy’s World przez cały tydzień, od 30 maja do 5 czerwca. Zabawa wciągnie bez reszty nie tylko maluchy, ale także wszystkich tych, którzy jeszcze choć trochę czują się dziećmi. Szczegółowy plan dostępny na www.loopys.pl.

Dzieci z wszystkich zabaw zaplanowanych z okazji ich święta korzystać będą mogły w ramach biletu wstępu. Rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze bawią się za darmo.

Termin: 
28.05.2016 (sobota) (Całodzienne) do 29.05.2016 (niedziela) (Całodzienne)