Kreatywny plac budowy w centrum rozrywki

źródło: informacja prasowa

Najnowsza atrakcja dostępna w sieci rodzinnych centrów rozrywki Loopy’s World to miejsce, które otwiera przed dziećmi niczym nieograniczony świat wyobraźni. Budowisko i znajdujące się w nim klocki ukierunkowane są na nieskrępowaną zabawę, zachęcając najmłodszych do wyrażania siebie poprzez swobodną ekspresję.

Budowisko to atrakcja, która podbija serca maluchów. Na tym niezwykłym placu budowy do dyspozycji dzieci jest ponad 1100 wielkich klocków. Zabawy nie ograniczają schematy ani instrukcja obsługi, dzięki czemu pobudza ona wyobraźnię i jest treningiem dla kreatywności. Tylko od młodych adeptów sztuki budowlanej zależy, co powstanie - zamek, wieża, dom, samochód czy może rakieta kosmiczna. Nuda nie grozi, bo możliwości jest nieskończenie wiele, a każdego dnia dzieci odwiedzające Loopy’s World znajdują nowe pomysły na wykorzystanie klocków.

Tego typu klocki to nowość na rynku atrakcji dla dzieci. – Wykonano je z polietylenowej pianki, co sprawia, że są przede wszystkim bezpieczne, ale także trwałe i jednocześnie niezwykle lekkie. Dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa największe bryły jest w stanie unieść nawet najmłodszy budowniczy. Co więcej ich kształty zaprojektowane zostały w taki sposób, aby dzieci miały nieograniczone możliwości ekspresji – mówi Mikołaj Jędrzejkowski prezes Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World.

Tworzenie unikalnych konstrukcji na Budowisku nie tylko pobudza wyobraźnię przestrzenną, ale także rozwijaja zdolności motoryczne i ćwiczy zmysł równowagi. Dziecko uczy się więc sprawności i zręczności. Dodatkowym atutem jest aktywność fizyczna. W odróżnieniu od małych klocków, które umożliwiają jedynie statyczną zabawę, przestrzenne i jednocześnie lekkie elementy rozwijają dużą motorykę, czyli angażują całe ciało. Co więcej, współpraca podczas zabawy kształtuje umiejętności społeczne oraz jest wspaniałą okazją do budowania więzi i umiejętności pracy w grupie od najmłodszych lat.

Budowisko to atrakcja uniwersalna niemal pod każdym względem. Przyjemność z układania klocków czerpią zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Zabawa zainteresuje małego szkraba, kilkulatka, a także kilkunastolatka. Co więcej część budowli ma szansę powstać jedynie dzięki pomocy rodziców i opiekunów.

Loopy’s World jest jedynym z pierwszych miejsc w Polsce, gdzie do dyspozycji dzieci są klocki umożliwiające tego typu kreatywne zabawy. Atrakcja jest bezpłatna, z Budowiska korzystać mogą wszyscy odwiedzający nasze Rodzinne Centrum Rozrywki.