'Król Bul' - opowieść o pewnym królu który bał się dentysty w Klubie pod Kolumnami

Wrocławski Klub Pod Kolumnami zaprasza na pełną humoru i pięknych piosenek bajkę muzyczną o pewnym królu, który strasznie bał się dentysty, a przenikliwy ból zęba i jednoczesny strach monarchy przed stomatologiem, sprowadziły na królestwo wojenne niebezpieczeństwo. Na szczęście jak każda bajka, jest to opowieść ze szczęśliwym zakończeniem i pouczającym morałem. Organizatorzy zapraszają w sobotę 19 marca na godzinę 16:00 - wstęp wolny.

"Król Bul"to zabawna opowieść o pewnym Królu i jego królestwie. Spokój kraju zostaje zmącony przez drobną królewską dolegliwość - ból zęba. Ta, mogłoby się wydawać błahostką gdyby nie to, że Król panicznie boi się dentysty i cierpi katusze a wraz z nim wszyscy jego poddani, którzy są bardzo zajęci swoimi sprawami: Ochmistrzyni, która się na wszystkim zna, Królowa, która ma wszystko na głowie, a w szczególności sprawy mody, Damy, które nic nie wiedzą, ale ładnie wyglądają, Król Teść, który marzy o przyjęciu na swoją cześć. W tym zamieszaniu niemal wszyscy mieszkańcy królestwa lądują w więzieniu a wojna wisi w powietrzu. Dopiero dzięki podstępowi królewskiej córki i Króla Teścia udaje się Króla Bula przekonać do konwencjonalnych metod i wyleczyć królewski ząb.

Opowieść pełna humoru, pięknych piosenek, a to wszystko sprawi, że cała rodzina będzie pękać ze śmiechu. A może przy okazji nasze pociechy przestaną obawiać się dentystów?

Przedsięwzięcie powstało we współpracy Partnerstwa „Razem dla Nadodrza” – ZTPS 7 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu oraz Strefy Edukacji Twórczej „Kontry Kultury”, w reżyserii Elwiry Szwedo Mazurkiewicz.

Miejsce: Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław

Termin: 
19.03.2016 (sobota), 16.00