Konkurs fotograficzny - nagrody rzeczowe!

źródło: materiały organizatora

Koniec wakacji coraz bliżej - czas poznać ostatnie nagrody z puli Konkursu Fotograficznego “Moja Rodzina - lubię to! 2014”. Po tym, gdy otworzyliśmy Wam drzwi wielu instytucji kulturalnych oraz rozrywkowych we Wrocławiu, przedstawiamy nagrody rzeczowe.

Wśród nagród znalazły się zestawy kosmetyków Oriflame. Idealne na letnie zabiegi pielęgnacyjne, gdy wyjazd do SPA jest zbyt odległą opcją. Każda kobieta lubi o siebie zadbać i użyć dobrych kosmetyków.

Młodszych zainteresują zapewne filmy DVD, które pozwolą cieszyć się z przygód swoich ulubionych bohaterów w każdym momencie. Gratką będą również filmowe gadżety z logiem kinowgo hitu: “Jak wytresować smoka 2”.

Rodziców zainteresują pięknie wydane albumy fotograficzne poświęcone unikalnej architekturze Wrocławia. Ponadto w puli nagród znajdują się książki o stolicy Dolnego Śląska. Miasto Wrocław wspiera lokalne działania i zachęca rodziny do aktywności i korzystania z oferty kulturalnej i rozrywkowej.

Pula nagród jest bogatsza również o gadżety reklamujące województwo dolnośląskie. Hasło reklamowe “Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia.” zaprasza nas do zwiedzania okolicy. Walczmy ze stereotypem “cudze chwalicie, swego nie znacie”. Zwiedzanie Dolnego Śląska umilą nam podróżne zestawy poduszek i kocy, idealne na drzemkę w aucie, tak lubianą wśród najmłodszych.

Rewelacyjne nagrody przygotowane zostały przez Wioskę Indiańską Pocahontas oraz Trampolinę Zabawy. Każde dziecko chciałoby sędzić oryginalne urodziny, inne od poprzednich i niezapomniane aż do następnych. W konkursie fotograficznym możesz wygrać bon na urodziny organizowane w unikalnej wiosce indiańskiej pod Wrocławiem lub imprezę z licznymi animacjami w Twoim domu!

Gratką dla całej rodziny są gry planszowe. Uwielbiane przez dzieci i rodziców, integrujące międzypokoleniowo i zapewniające rozrywkę na wiele godzin. Stowarzyszenie Druga Runda przygotowało gry, które możemy poznać na Wyspie Gier w każdą niedzielę wakacji.

Od naszych nagród dzielą ciebie 3 kroki: zrób zdjęcie, wyślij e-mail i wygrywaj! Pamiętajcie, że WKS Śląsk przygotował specjalne wyróżnienia dla wszystkich uczestników - rodzinne vouchery na mecze na Stadionie Wrocław! Znając nagrody z zakresu kultury, sportu i rozrywki nie zastanawiaj się długo! Więcej informacji o konkursie znajdziesz TUTAJ.

Termin: 
Zgłoszenia w konkursie można wysyłać do 31 sierpnia 2014!
Tagi: