Konkurs fotograficzny - sportowe nagrody!

źródło: materiały organizatora

Zdradzamy kolejne tajemnice. Przed nami sportowe emocje, które można wygrać w ramach Konkursu Fotograficznego “Moja Rodzina - lubię to! 2014”. Dodatkowo wielka niespodzianka dla każdego uczestnika!

Jeśli chcesz się poruszać w rytm muzyki, ale jednocześnie interesujesz się sztukami walki - weź udział w konkursie! Do wygrania są miesięczne karnety na zajecia w Capoeira Unicar Wrocław. Emocje, pot i zmęczenie towarzyszą każdemu treningowi, ale jak to zwykle bywa ze sportem, po godzinnych ćwiczeniach jesteśmy naładowani pozytywną energią!

Kolejną sportową nagrodą są wejściówki do Wrocław Squash Club. Spróbuj walczyć sam z sobą, ćwicz uderzenia i odbijaj piłkę. Po wyjściu z “pudełka” poczujesz wszystkie mięśnie ciała, ale uśmiech i satysfakcja nie opuszczą się do kolejnego treningu.

Pamiętaj, że ruch to zdrowie! Miejski program "Miasto w Formie" przyłącza się do konkursu fotograficznego i do puli nagród dołącza elektroniczne skakanki, które pozwolą nam na śledzenie swoich postępów i pracy organizmu w czasie uprawiania sportu.

Specjalną niespodziankę przygotowaliśmy wspólnie z WKS Śląsk! Każdy uczestnik konkursu fotograficznego “Moja Rodzina - lubię to! 2014” otrzyma voucher uprawniający do odbioru biletów na mecz WKS Śląsk na Stadionie Wrocław w sektorze rodzinnym! W ten sposób jedna osoba dorosła i dwójka dzieci do 13 roku życia może oglądać sportowe rozgrywki w specjalnie przygotowanej części trybun. W przerwie oraz przed meczem odbywają się liczne animacje, które umilają czas najmłodszym. Mecze piłki nożnej mogą być świetną propozycją na rodzinne popołudnie. Więcej informacji o nagrodzie od WKS Śląsk znajdziesz TUTAJ.

Do puli nagród dołączyły: karnety na zajęcia w Capoeira Unicar Wrocław, wejściówki do Wrocław Squash Club, elektryczne skakanki z programu Miasto w Formie oraz vouchery rodzinne na mecz WKS Śląsk dla każdego uczestnika konkursu!

Pamiętaj! Jeśli chcesz zostać zwycięzcą i cieszyć się naszymi nagrodami - zrób zdjęcie, wyślij e-mail i wygrywaj! Trzy proste kroki, a dzięki WKS Śląsk nagroda gwarantowana. Zaproponuj swojej rodzinie trochę sportu poza rozrywką kulturalną ofertą miasta.

Termin: 
Zgłoszenia w konkursie można wysyłać do 31 sierpnia 2014!
Tagi: