Konkurs fotograficzny - rozrywkowa pula nagród!

źródło: materiały organizatora

Uważni czytelnicy poznali już część nagród z puli konkursu fotograficznego “Moja Rodzina - lubię to! 2014. Teraz odsłaniamy kolejne karty i zapraszamy do świata rozrywki! Pamiętaj, że konkurs nadal trwa i Ty możesz zdobyć te nagrody!

Wśród nagród znajdują się wejściówki do Kwatery Głównej. Męska i nie tylko zabawa, która pozwoli przenieść się do świata gry komputerowej i w bezpieczny sposób pobawić się bronią. Każdy wyjdzie cały z tej gry, choć wyczerpany.

Propozycją równie przyjemną, co dająca o sobie znać są kręgle. Wybierz idealną kulę pod względem wagi i stań w rodzinnej rywalizacji. Najwyższy poziom zapewni kręgielnia SkyBowling.

Idealną propozycją na uspokojenie się i relaks jest kino! Bilety do kina Helios oraz Multikina to nagrody dla wszystkich, którzy chcą przenieść się do świata filmu.

Rozrywkę dla młodszych członków rodziny proponuje Loopy’s World. Największy plac zabaw, cztery tysiące metrów kwadratowych radości dla każdego dziecka!

Wśród puli nagród konkursu fotograficznego znalazły się również pozycje dla najmłodszych. Karnety na zajęcia w Klubodzieciarni. Profesjonalna kadra i oryginalne metody nauczania gwarantują wspomaganie rozwoju.

Prawdziwą rozrywkę gwarantują zaproszenia do wrocławskiego Zoo. Nowe atrakcje i jeszcze więcej gatunków zwierząt pozwolą na poznanie świata fauny. Na zakończenie wakacji warto spotkać się ze zwierzętami, które niedługo zdecydują się na zimowy sen.

Oryginalne nagrody to wejściówki do ZauroParku oraz Krasiejowa: Parku Nauki i Rozrywki. Wygrana w konkursie fotograficznym pozwoli na przeniesie się w świat dinozaurów i poznanie historii Ziemi.

W puli nagród znajdują się: wejściówki do Kwatery Głównej, SkyBowling, Loopy’s Word, Zoo Wrocław, Krasiejów: Park Nauki i Rozrywki oraz ZauroPark, ponadto zaproszenia do kina Helios oraz Multikina i karnety miesięczne do Klubodzieciarni.

Jeśli chcesz poznać rozrywkową stronę miasta i wspólnie z rodziną spędzić udane popołudnie - zrób zdjęcie, wyślij e-mail i wygrywaj nagrody! Więcej o Konkursie Fotograficznym “Moja Rodzina - lubię to! 2014”przeczytasz TUTAJ. Na mojarodzina.wroclaw.pl szukaj kolejnych informacji o nagrodach!

Termin: 
Zgłoszenia w konkursie można wysyłać do 31 sierpnia 2014!
Tagi: