Konkurs fotograficzny - nagrody dla kulturalnych rodzin!

źródło: materiały organizatora

Konkurs fotograficzny “Moja Rodzina - lubię to! 2014” trwa. Zgłoszenia możesz wysyłać do końca sierpnia! Teraz uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy pierwsze nagrody.

Nagrody w konkursie mają wspólny mianownik - jest nim “rodzina”. Zwycięzcy będą mogli zaplanować nie jeden rodzinny weekend i poznać miejsca we Wrocławiu, których dotychczas nie odwiedzali.

Na początku zdradzamy nagrody związane z miejscami kultury we Wrocławiu. Naszymi partnerami zostały wrocławskie instytucje, które proponują ofertę z najwyższej półki.

Dla najmłodszych atrakcją będą zaproszenia do Wrocławskiego Teatru Lalek. Niejednokrotnie mieliśmy okazję podziwiać przedstawienia Bajkobusu na Wyspie Słodowej, ale tym razem chcemy Cię zaprosić na prawdziwy spektakl w prawdziwym tearze.

Starszych członków rodziny zabieramy do Wrocławskiego Teatru Współczesnego. Nowy wymiar spojrzenia na sztukę, abstrakcja i oryginalne środki przekazu gwarantują kulturalny wieczór.

Propozycją dla całej rodziny jest bogaty repertuar Teatru Arka. “Moralność Pani Dulskiej” czy “Statek Szaleńców” to spektakle zarówno dla dorosłych, jak i trochę młodszych, warto wprowadzić swoją pociechę w świat kultury korzystając z najlepszych przykładów.

Oferta kulturalna Wrocławia nie kończy się na repertuarze teatralnym. Partnerem Mojej Rodziny jest równieżImpart. Z dawnej nazwy pozostała obecna funkcja - centrum sztuki. To tu znajdziesz spektakle, przedstawienia, koncerty. W Imparcie nie ma wyznaczonych ram, tu jest po prostu sztuka. Dla starszych “Prometeusz”, dla młodszych Międzynarodowy Festiwal Teatru dla Dzieci.

Laureci konkursu spotkają się również na koncercie w Narodowym Forum Muzyki. Nowa nazwa, jeszcze stara lokalizacja, ale niezmiennie wysoki poziom muzyczny. Wolny wieczór dla rodziców? Kulturalna wyprawa z nastolatkiem? A może wspólne śpiewanie kołysanek z niemowlakiem? Narodowe Forum Muzyki to miejsce dla całych rodzin.

W ofercie kulturalnych nagród Mojej Rodziny czekają: podwójne zaproszenia do Wrocławskiego Teatru Współczesnego, Wrocławskiego Teatru Lalek, Narodowego Forum Muzyki, Impartu oraz Teatru Arka.

Jeśli chcesz stać się kulturalnym odkrywcą Wrocławia - weź udział w konkursie fotgraficznym “Moja Rodzina - lubię to! 2014”. Zrób zdjęcie, wyślij maila i wygrywaj nagrody! Oferta kulturalna Wrocławia czeka, ale przed nami kolejne tajemnicze i ciekawe nagrody! Więcej informacji o konkursie znajdziesz TUTAJ.

Termin: 
Zgłoszenia w konkursie można wysyłać do 31 sierpnia 2014!
Tagi: