Konkurs fotograficzny - "Moja Rodzina - lubię to! 2014"

źródło: materiały organizatora

Światło lampy błyskowej, brzdęknięcie aparatu i połowa sukcesu za Tobą! Weź udział w konkursie fotograficznym “Moja Rodzina - lubię to! 2014”. Choć Miesiąc Rodziny dobiegł końca, Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego nie czeka na kolejny Dzień Matki, tylko zaprasza do wspólnego zatrzymywania rodzinnych chwil.

Konkurs fotograficzny “Moja Rodzina - lubię to! 2014” to świetna okazja, żeby pochwalić się swoją rodziną, wspólnie pobawić się przed aparatem i wygrać ciekawe nagrody. Prace można wysyłać do końca sierpnia, choć czasu zostało jeszcze dużo, to nie zwlekaj!

Swoją fotografię wykonaj w jednej z pięciu kategorii:

  • "Rodzinne pasje": czyli hobby, zainteresowania, sportowe zabawy, wspólne chwile zatrzymane na zdjęciu.
  • "Rodzina wielopokoleniowo": fotografie, na których najmłodszy siedzi z najstarszym, a różnice międzypokoleniowe nie mają racji bytu.
  • "Stare zdjęcie po latach": zdjęcia z przeszłości zestawione ze współczesnymi. Tacy sami bohaterowie, takie same stroje, taka sama poza i takie same tło, tylko parę lat różnicy.
  • "Z rodziną na co dzień i od święta": rodzinna fotografia, która udowadnia, że z rodziną najlepiej wychodzi się nie tylko na zdjęciu.
  • "Rodzinne wakacje" - zdjęcie przedstawiające rodzinę podczas wakacji, niezależnie czy nad morzem, czy w górach, lub nad jeziorem czy w domowym ogródku.

Aby wziąć udział w konkursie, wyślij swoje zgłoszenie na adres: konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl ze zdjęciem w formacie jpg (maksymalny rozmiar pliku to 3 MB) i wskazaniem wybranej kategorii. W treści maila zamieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści zgodnej z regulaminem. W celu zwiększenia swoich szans możesz wysłać jedno zdjęcie w każdej z kategorii.

Zdjęcia można przesyłać od 1 czerwca do 31 sierpnia włącznie. Głosowanie na profilu facebook.pl/mojarodzinawroclaw odbędzie się w terminie od 1 do 15 września.

W każdej kategorii przygotowano nagrody dla pierwszych trzech najpopularniejszych zdjęć w głosowaniu publiczności. Wśród nagród znajduje się wiele wejściówek do instytucji kulturalnych oraz rozrywkowych we Wrocławiu, ale również nagrody rzeczowe. Więcej informacji o nagrodach szukaj na stronie mojarodzina.wroclaw.pl

Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Termin: 
Zgłoszenia w konkursie można wysyłać do 31 sierpnia!
Tagi: