Wygraj rodzinną wycieczkę z kinem Helios i Scooby-Doo!

źródło: materiały organizatora

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza najmłodszych widzów na seanse w ramach projektu Filmowe Poranki  ze Scooby-Doo! W sierpniowe i wrześniowe niedziele pokazane zostaną przygody ulubionego psiaka wśród najmłodszych i jego przyjaciół. Dodatkowo kino Helios rozpoczęło specjalny konkurs, gdzie nagrodami są czteroosobowe wycieczki z Biura Podróży Itaka!

Aby wygrać jedną z 4 wspaniałych, rodzinnych wycieczek wystarczy przyjść do kina Helios na Filmowy Poranek ze Scooby-Doo w dniach: 3 sierpnia, 17 sierpnia, 31 sierpnia lub 14 września o 10:30, zrobić wesołe zdjęcie podczas Poranka i przesłać je na adres kina Helios (wroclaw.legnicka@helios.pl). Następnie w serwisie Facebook, w aplikacji na stronie Helios dla Dzieci (facebook.com/HeliosDlaDzieci), zostaną opublikowane wybrane przez Jury zdjęcia ze wszystkich kin w Polsce. Potem wystarczy zebrać najwięcej głosów i... można jechać w poszukiwaniu nowych, ekscytujących przygód w rodzinnym gronie!

Poranki Filmowe ze Scooby-Doo! odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios. Przygody psa i jego przyjaciół przeznaczne są dla dzieci w wieku 4-8 lat. Przed każdą projekcją odbywają się dodatkowe konkursy z nagrodami. Ponadto każdy uczestnik Poranków otrzymuje indeks Akademii Detektywa!

Partnerzy oraz Patroni Medialni cyklu Filmowe Poranki Scooby-Doo! ogólnopolskiej sieci kin Helios: Dziecko, Czasdzieci.pl, Magazyn Scooby-Doo!, Zielona Sowa, Arpex Sp. z o.o., Trefl S.A.

Termin: 
03.08.2014 (niedziela), 10.30
17.08.2014 (niedziela), 10.30
31.08.2014 (niedziela), 10.30
14.09.2014 (niedziela), 10.30
Tagi: