Wakacyjna akademia małych odkrywców

Centrum Kultury Wrocław Zachów
Akademia małych odkrywców, materiały organizatora

Centrum Kultury Wrocław Zachód zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na półkolonię “Akademia małych odkrywców”.

"Akademia małych odkrywców. Na sześciu kontynentach" to kontynuacja sprawdzonego programu, w trakcie którego dzieci w atmosferze zabawy poznają ciekawostki dotyczące kultury, sztuki, przyrody, geografii i historii poszczególnych państw. Każdego dnia dzieci będą zdobywać informacje dotyczące kolejnych części świata. Pod koniec każdego cyklu tygodniowego dzieci samodzielnie zorganizują wernisaż wystawy, prezentującej ich dokonania plastyczne oraz wspomnienia z podróży przez sześć kontynentów.

Na dzieci czekają zajęcia edukacyjne i plastyczne oraz gry, quizy i zagadki wjęzyku angielskim, które rozwijają wyobraźnię oraz przekazują wartościową wiedzę. Uczestnicy wezmą także udział w warsztatach teatralnych, zakończonych występem scenicznym.

Akcja odbywa się w dwóch cyklach pięciodniowych. Zapisy obowiązują na pełny cykl (50 zł), bądź na pojedynczy dzień (10 zł). Zajęcia odbywają się od 10:00 do 13:00. W czasie zajęć odbywa się słodki poczęstunek. Opłatę, która jest warunkiem zapisania, można uiścić w kasie lub przesłać przelewem internetowym.

Termin: 
30.06-04.07 oraz 07.07-11.07, w godzinach 10:00-13:00
Tagi: