Konkurs fotograficzny "Moja Rodzina - lubię to! 2014" przedłużony do końca sierpnia

konkurs, konkurs fotograficzny, fotografia, nagrody
Konkurs fotograficzny "Moja Rodzina - lubię to! 2014" przedłużony do końca sierpnia!

Przedłużamy termin nadsyłania prac do konkursu fotograficznego "Moja Rodzina - lubię to!" do końca sierpnia. Podczas pikniku z okazji Dnia Ojca na Wyspie Słodowej ogłosiliśmy zmianę w regulaminie. Dodajemy również nową kategorię: "Rodzinne wakacje".

Zmiany spowodowane są Państwa sugestiami odnośnie wydłużenia konkursu. Wielu z naszych czytelników i uczestników pikników wspominało, że nowe zdjęcia zostaną wykonane podczas wakacji. Zgodnie z myślą, że fotografie zatrzymują chwile szczęścia, wakacje to najlepszy okres do uzupełnienia rodzinnych albumów. Chcemy, aby każdy mógł pochwalić się rodzinnym szczęściem i wziąć udział w konkursie. Zmiana terminu pozwoli na zwiększenie ilości zgłoszeń i przedłużenie wakacyjnej atmosfery aż do września.

Przypominamy konkursowe kategorie:

  • "Rodzinne pasje": czyli hobby, zainteresowania, sportowe zabawy, wspólne chwile zatrzymane na zdjęciu.
  • "Rodzina wielopokoleniowo": fotografie, na których najmłodszy siedzi z najstarszym, a różnice międzypokoleniowe nie mają racji bytu.
  • "Stare zdjęcie po latach": zdjęcia z przeszłości zestawione ze współczesnymi. Tacy sami bohaterowie, takie same stroje, taka sama poza i takie same tło, tylko parę lat różnicy.
  • "Z rodziną na co dzień i od święta": rodzinna fotografia, która udowadnia, że z rodziną najlepiej wychodzi się nie tylko na zdjęciu.
  • "Rodzinne wakacje" - zdjęcie przedstawiające rodzinę podczas wakacji, niezależnie czy nad morzem, czy w górach, lub nad jeziorem czy w domowym ogródku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl ze zdjęciem w formacie jpg (maksymalny rozmiar pliku to 3 MB) i wskazaniem wybranej kategorii. W treści maila należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści zgodnej z regulaminem. W celu zwiększenia swoich szans można wysłać jedno zdjęcie w każdej z kategorii.

Zdjęcia można przesyłać od 1 czerwca do 31 sierpnia włącznie. Głosowanie na profilu facebook.pl/mojarodzinawroclaw odbędzie się w terminie od 1 do 15 września.

W każdej kategorii przygotowano nagrody dla pierwszych trzech najpopularniejszych zdjęć w głosowaniu publiczności. Wśród nagród znajduje się wiele wejściówek do instytucji kulturalnych oraz rozrywkowych we Wrocławiu.

Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Termin: 
Etap zgłaszania prac konkursowych trwa do 31.08 do godziny 23:59
Tagi: