Zdradzamy pierwsze nagrody w konkursie fotograficznym!

konkurs, fotografia,
Moja Rodzina - lubię to! 2014

Wziąłeś już udział w konkursie fotograficznym “Moja Rodzina - lubię to!”. Jeżeli nie, to zapewne zmotywują Ciebie nasze nagrody. Zdradzamy pierwszych partnerów konkursu, przygotuj się na wiele atrakcji, które spodobają się dla całej rodziny!

Wszyscy, którzy lubią kulturę i poszukują kolejnych form jej prezentacji będą polować na zaproszenia do Teatru Współczesnego. Zwycięzca będzie mógł zdecydować się na wybraną sztukę. Sportowe emocje zagwarantują karnety na Capoeira Unicar oraz wejściówki na Squasha. Spróbowanie niecodziennych dyscyplin być może zaowocuje nową pasją. Nagrodą szczególnie popularną wśród modelek będzie zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu Oriflame. Dla całych rodzin przygotowano wejściówki na Laser Tag w Kwaterze Głównej, a dla najmłodszych karnety na zajęcia ogólnorozwojowe w Klubodzieciarni.

Już niedługo zdradzimy kolejnych partnerów konkursu! Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które są idealnymi propozycjami na rodzinne spędzanie czasu. Zrób zdjęcie, wyślij na adres konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl i szukaj informacji o kolejnych nagrodach!

Dołącz do nas na Facebook'u i nie czekaj na ostanią chwilę!

Więcej o konkursie przeczytasz TUTAJ.

Termin: 
Etap zgłaszania prac konkursowych trwa do 22.06 do godziny 23:59
Tagi: