Konkurs fotograficzny "Moja rodzina - lubię to!" 2014

1 czerwca, w Dzień Dziecka, ruszyła tegoroczna edycja konkursu fotograficznego "Moja Rodzina – lubię to!". Do 22 czerwca można przesyłać swoje prace, przedstawiające chwile spędzone w rodzinnym gronie. Następnie w internetowym głosowaniu zostaną wyłonione najlepsze fotografie, a ich autorzy otrzymają nagrody.Zdjęcia należy przesłać w jednej z czterech kategorii:

  • "Rodzinne pasje": czyli hobby, zainteresowania, sportowe zabawy, wspólne chwile zatrzymane na zdjęciu.
  • "Rodzina wielopokoleniowo": fotografie, na których najmłodszy siedzi z najstarszym, a różnice międzypokoleniowe nie mają racji bytu.
  • "Stare zdjęcie po latach": zdjęcia z przeszłości zestawione ze współczesnymi. Tacy sami bohaterowie, takie same stroje, taka sama poza i takie same tło, tylko parę lat różnicy.
  • "Z rodziną na co dzień i od święta": rodzinna fotografia, która udowadnia, że z rodziną najlepiej wychodzi się nie tylko na zdjęciu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl ze zdjęciem w formacie jpg (maksymalny rozmiar pliku to 3 MB) i wskazaniem wybranej kategorii. W treści maila należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści zgodnej z regulaminem. W celu zwiększenia swoich szans, można wysłać jedno zdjęcie w każdej z kategorii.

Zdjęcia można przesyłać od 1 do 22 czerwca włącznie. Głosowanie na profilu facebook.pl/mojarodzinawroclaw odbędzie się w terminie od 23 do 30 czerwca.

W każdej kategorii przygotowano nagrody dla pierwszych trzech najpopularniejszych zdjęć w głosowaniu publiczności. Wśród nagród znajduje się wiele wejściówek do instytucji kulturalnych oraz rozrywkowych we Wrocławiu.

Konkurs fotograficzny "Moja Rodzina – lubię to!" odbywa się w ramach "Miesiąca Rodziny", który jest kumulacją atrakcji, konkursów, animacji, warsztatów, spotkań i pikników dla całych rodzin przygotowanych przez wrocławskie instytucje i organizacje działające na rzecz rodzin, potrwa do 22 czerwca i zakończy się piknikiem w parku Południowym z okazji Dnia Ojca. W międzyczasie odbędzie się wiele imprez rodzinnych, w tym Dzień Dziecka (1 czerwca, Wyspa Słodowa) i Dzień Bezpiecznej i Mobilnej Rodziny (15 czerwca, Las Osobowicki). Podczas tego ostatniego odbędą się trzy rajdy: pieszy, rowerowy oraz samochodowy z trasami dla rodzin i bardziej profesjonalnymi. Wszystkie rajdy zakończą się w Lesie Osobowickim piknikiem zdrowotnym i ogniskiem dla uczestników. Sportowej imprezie będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje plenerowe.

Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Termin: 
Konkurs fotograficzny przedłużony do końca sierpnia!
Tagi: