Warsztat dla Żon „Szczęście w Twoim małżeństwie – Ty masz na to wpływ”

małżeństwo, żona, mąż
Warsztat dla Żon „Szczęście w Twoim małżeństwie – Ty masz na to wpływ”

Spotkanie dla wszystkich kobiet, żon oraz matek, które chcą aby ich rodzina była oazą radości. Niezależnie, czy jesteś zadowolona ze swojego życia rodzinnego, zawsze można wprowadzić zmiany na lepsze. Podczas warsztatów prowadzonych przez Annę Kosińską uzyskasz porady, jak dojść do szczęścia.

Spotkanie będzie analizą postawy jako kobiety i żony. Uczestniczki poznają tajniki budowania małżeństwa i idealnych relacji z mężem. Podczas dyskusji będzie możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem. Uczestniczki poznają receptę na znalezienie porozumienia, odkrycia “języków miłości” w swoim małżeństwie, a także zasady poznania mądrego wpływania na męża. Małżeństwo to nie przypadek, czy los wygrany na loterii, każda ze stron ma na nie wpływ i od naszej postawy zależy jego szczęście. Przemianę należy rozpocząć od siebie.

Druga edycja warsztatu odbędzie się 24 maja w Strefie Inspiracji przy Paulińskiej 4/8, w godz. 10:00-17:00. Koszt udziału w spotkaniu to 200 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy i dodatkowe informacje znajdziesz TUTAJ.

Termin: 
24.05.2014 (sobota), 10.00 do 17.00
Tagi: