Przygotowania na narodziny w Pasażu Grunwaldzkim

Pasaż Grunwaldzki, usg, badania, pierwsza pomoc, porady
Szczęśliw dziecko, szczęśliwa mama

Czy w najbliższym czasie Wasza rodzina powiększy się o nowego członka? W Pasażu Grunwaldzkim będzie okazja na zrobienie pierwszego zdjęcia oraz zdobycie paru wskazówek, jak przygotować się na przyjście małego dziecka.

Akcja “Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” organizowana przez fundację “Szczęśliwe Macierzyństwo” oraz magazyn “Mamo, to Ja” skierowana jest do przyszłych rodziców. W Pasażu Grunwaldzkim będzie możliwość przeprowadzenia rozmowy z ekspertami oraz skorzystania z bezpłatnego badania USG i USG 4D. Porady będą udzielane również młodym rodzicom, do dyspozycji uczestników będą: położne, dietetycy, instruktorzy pierwszej pomcy pediatrycznej i inni specjaliści. Będzie możliwość uzyskania wskazówek w zakresie pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, karmienia piersią oraz przestrzegania właściwej diety.

W Pasażu Grunwaldzkim odbędą się również warsztaty z pierwszej pomocy na fanotmie lalki małego dziecka oraz noszenia dziecka w chuście. Ponadto instruktaż bezpiecznej kąpieli, pomiar ciśnienia, analiza składu ciała oraz liczne konkursy. Do wygrania będą m.in.: fotelik samochodowy, płyty fundacji: “Szczęśliwe Macierzyństwo” oraz bony na zakupy.

Termin: 
24.05.2014 (sobota), 12.00 do 16.30
Tagi: