Centrum Edukacji Społecznej - szkolenia i warsztaty dla wrocławian

Centrum Edukacji Społecznej
Centrum Edukacji Społecznej

Centrum Edukacji Społecznej znajdujące się na Brochowie przy ul. Koreańskiej 1a zajmuje się organizacją działań z zakresu edukacji nieformalnej w tym szkoleń, warsztatów i spotkań dla mieszkańców Wrocławia. Udział we wszystkich przygotowanych przez CES zajęciach jest bezpłatny. 

Oferta CES-u skierowana jest do dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów. Trenerzy prowadzą zajęcia, podczas których przekazują niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego. Podczas warsztatów poruszane są tematy dotyczące komunikacji interpersonalnej, tworzenia relacji międzyludzkich, poznawania i budowania własnej osobowości, radzenia sobie ze stresem, integracji środowisk, kształtowania wartości i postaw obywatelskich.

CES wspiera również rodziców, organizując warsztaty dla rodzin. Celem tych zajęć jest inspiracja do aktywnego wychowania dzieci. W okresie wakacji i ferii zimowych animatorzy organizują warsztaty artysyczne, edukacyjne i sportowe dla dzieci. W CES-ie funkcjonuje również punkt wstępnego poradnictwa psychologicznego i prawnego.

Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą Centrum Edukacji Społecznej zachęcamy do odwiedzania stron: www.facebook.com/CentrumEdukacjiSpolecznej oraz www.youtube.com/cesbrochow.