Listopad 2015

Jem Drugie Śniadanie - pomysł na jesienne kanapki do szkoły

Jesień to sezon obfitujący w dojrzałe owoce i warzywa. Uwzględniając w diecie świeże składniki, dostarczamy naszemu organizmowi najwięcej witamin. Dlatego dobrym pomysłem na drugie śniadanie do szkoły i pracy są kanapki z warzywami, które mają najwięcej wartości odżywczych i są dostępne o tej porze roku. Pamiętajmy, że jedzenie drugiego śniadania utrwala nawyk regularnego odżywiania się i zapobiega uczuciu głodu i objadania się w ciągu dnia.

Trwają castingi do programu Masterchef Junior!

Jeśli twoje dziecko w kuchni czuje się jak ryba w wodzie, uwielbia gotować i wciąż zaskakuje Cię nowymi pysznymi potrawami, ten program jest właśnie dla niego! Już w listopadzie rozpoczynają się poszukiwania pierwszego polskiego MasterChefa Juniora! Do wzięcia udziału w programie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które lubią gotować i nie boją się wyzwań. Najbliższe castingi: 27 listopada - w Gdyni, 29 listopada - w Warszawie i 1 grudnia w Poznaniu.

Termin: 
27.11.2015 (Całodzienne)
29.11.2015 (Całodzienne)
01.12.2015 (Całodzienne)
źródło: materiały prasowe

Sobota dla dzieci w Centrum Kultury ZAMEK

W pierwszą grudniową sobotę poprzedzającą tradycyjne mikołajki, Centrum Kultury "Zamek" wspólnie z Narodowym Forum Muzyki oraz Stowarzyszeniem "Mamy dla mam" zapraszają na twórcze zajęcia dla najmłodszych. Razem z wrocławskimi muzykami będziemy mogli pośpiewać kołysanki, natomiast podczas warsztatów sensoplastycznych dzieci wezmą udział w kreatywnej zabawie rozwijającej ich zmysły.

Termin: 
05.12.2015, 11:00
źródło: materiały prasowe

Snoopy i Charlie - bohaterowie kultowego komiksu w Magnolia Park

Legendarni Snoopy i Charlie, czyli ikony "Fistaszków" w najbliższą sobotę przyjadą do Magnolia Park! Gwiazdy popularnego filmu będą obchodziły tutaj swoje urodziny. Najmłodsi mogą liczyć na wspólne zabawy oraz niecodzienną wystawę. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Termin: 
28.11.2015, 11:00 do 19:00
źródło: materiały prasowe

"Bajeczki z walizeczki" - zajęcia dla dzieci i rodziców

"Bajeczki z walizeczki" to interaktywne zajęcia dla kreatywnych rodziców z małymi dziećmi w wieku 1-3 lat.  Podczas spotkania Pani Teatrzyk, wprost ze swojej walizki, wyczaruje pacynkowe postacie z bajek oraz ulubionych wierszyków dla dzieci. Zajęcia w ramach cyklu "Klub Rodzica" poprowadzi aktorka Klaudia Kąca-Jasic.

Termin: 
24.11.2015, 10:00

Strony