Sierpień 2015

architektura, warsztaty, krzywy komin, barbara
Kids Design Space

Kids Design Space

29 sierpnia, Fundacja OPEN MIND w ramach projektu KIDS DESIGN SPACEdzieci projektują przestrzeń, zaprasza dzieci do udziału w II etapie warsztatów architektonicznych "Budujemy Kryjówkę", które odbędą się w przestrzeniach BARBARY.

Termin: 
29.08.2015, 10:00 do 16:00
konferencja, prelekcje, wychowanie, porady
Forum Rodziny

Forum Rodziny III - jak być rodzicem

Jak być rodzicem we współczesnym świecie i stworzyć ze swoim dzieckiem prawdziwą więź opartą na szczerych emocjach? Czy rodzina w rzeczywistości wypełnionej technologią ma jeszcze coś wspólnego z rodziną z definicji słownikowej? Suma wszystkich poradników istniejących na rynku wydawniczym i uczonych publikacji stojących na bibliotecznych półkach w dziale pedagogiki, nie zastąpi rozmowy w realnym życiu.

Termin: 
29.08.2015, 10:00 do 16:00
gra terenowa, bieg na orientację, impreza charytatywna
Integra

Integra - baw się i pomagaj!

W sobotę, 5 września w okolicach Wrocławia (Wojnowice) odbędzie się InteGRA, czyli PZU Rodzinna Gra Terenowa. Będzie to okazja do rodzinnej integracji podczas wysminitej zabawy, ale także wspaniały spsoób, aby wspomóc organizacje pozarządowe. Przyjdźcie i weźcie ze sobą swoich bliskich, przyjaciół i znajomych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Termin: 
05.09.2015, 9:30 do 15:00
źródło: materiały prasowe

Panny młode 2015 - profesjonalna sesja charytatywna na Wyspie Słodowej

Już w najbliższą niedzielę, od godz. 15.00 na Wyspie Słodowej pojawią się panny młode z mniejszym lub większym stażem w swoich ślubnych strojach. Panny poprowadzą kwestę na rzecz trzyletniej Anielki Stefaniak, a w zamian za przekazane pieniądze będzie można zrobić sobie z nimi profesjonalne zdjęcie. Inicjatywa jest częścią Akcji Charytatywnej Panny Młode 2015 prowadzonej przez Fundację Mają Przyszłość.

Termin: 
23.08.2015, 15:00
źródło: materiały prasowe

„Bystry Bill” premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 21 sierpnia we wrocławskich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Bystry Bill”. Przygody niepotrafiącego trzymać się z daleka od tarapatów Billa będzie można zobaczyć w ofercie Rodzina leci do kina, czyli tańsze bilety dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci. 

Termin: 
Premiera 21 sierpnia.
źródło: materiały prasowe

Sierpniowe Poranki we wrocławskich Multikinach z I częścią przygód małego Bodzia i innych mieszkańców planety Agi Bagi!

W sierpniu w każdą sobotę i niedzielę wrocławskie Multikina zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą I cześć projektu „Agi Bagi”.

Termin: 
Sierpniowe soboty i niedziele o godzinie 10:30.
źródło: materiały prasowe

Sierpniowe Poranki we wrocławskich Multikinach ze „Słoniczką Elli” i odważnym „Tree Fu Tomem”

W sierpniu br. w każdą sobotę i niedzielę wrocławskie kina sieci Multikino zapraszają wszystkie dzieci na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 dzieci zobaczą nowe odcinki „Przygody słoniczki Elli” i „Tree Fu Toma”.

Termin: 
Sierpniowe soboty i niedziele o godzinie 12:00.

Strony