Kwiecień 2015

zawody rowerowe, impreza rodzinna, las osobowicki
Ojcowie na start

Ojcowie na start - rodzinny wyścig rowerowy

"Ojcowie na start" to zawody sportowe mające na celu promocję postawy wspólnego, aktywnie spędzonego czasu z rodziną, a szczególnie propagowanie świadomego ojcostwa. Wyjątkowy charakter tych zawodów polega na wspólnym starcie dzieci i rodziców, dzięki czemu rodziny poznają alternatywną formę rekreacji i rozrywki.

Termin: 
23.05.2015, 11:00

Spacery i przygody

Spacery i przygody to propozycja wrocławskich przewodników na rodzinne spacery przy jednoczesnym odkrywaniu Wrocławia. Na pierwszomajowym spacerze uczestnicy odwiedzą Ostrów Tumski i poznają wiele znanych i mniej znanych legend na temat tego miejsca.

Termin: 
01.05.2015, 11:00

Latające balony

Latające balony to zajęcia w ramach cyklu Odkrywcy sztuki. Warsztaty poświęcone będą przeróżnym balonem, im tym, którymi można podróżować i tym, które wypełnia się helem. W czasie zajęć dzieci nauczą się rodzić różne rzeczy z wykorzystaniem balonów.

Termin: 
10.05.2015, 15:00

Pomoce Montessori w domu

Warsztat dla rodziców chcących poznać pedagogikę Marii Montessori i w jej duchu wychowywać swoją pociechę. Założeniem Montessori był naturalny rozwój aktywności dziecka oraz nauka samodzielności. Uczestnicy zajęć ponad to wykonają samodzielnie zabawki-pomoce dla swojego dziecka, które pozwolą mu się lepiej rozwijać.

Termin: 
07.05.2015, 16:30
rodzina, dzień rodziny, kampania społeczna, więzy rodzinne
Wspomnienia łączą pokolenia

"Dwie godziny dla rodziny" - czwarta edycja kampanii

15 maja już po raz czwarty ruszy akcja "Dwie godziny dla rodziny" organizowana w ramach Międzynarodowego Dnia Rodziny. Fundacja Humanites - Sztuka Wychowania zachęca pracodawców, aby w tym dniu przyznawali pracownikom symboliczne dwie godziny z czasu pracy na spędzenie ich z bliskimi, inspirując tym samym do umacniania więzi rodzinnych. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to "Wspomnienia łączą pokolenia".

Termin: 
15.05.2015 (Całodzienne)

Strony