Styczeń 2015

źródło: materiały prasowe

Lutowe Poranki o 10:30 w Multikinie z małym Bodziem i innymi mieszkańcami planety Agi Bagi!

W lutym w każdą sobotę i niedzielę wrocławskie kina sieci Multikino zapraszają wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10:30 dzieci zobaczą II część nowego projektu „Agi Bagi”.

Termin: 
W każdą sobotę i niedzielę lutego o godzinie 10:30
źródło: materiały prasowe

Lutowe Poranki o 12:00 w Multikinie ze SpongeBobem Kanciastoportym!

W lutym w każdą sobotę i niedzielę wrocławskie kina sieci Multikino zapraszają wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Tuż przed wyczekiwaną premierą kinowej wersji, najmłodsi kinomani będą mogli zobaczyć przygody SpongeBoba Kanciastoportego.

Termin: 
W każdą sobotę i niedzielę lutego o godzinie 12:00
kurs, szkolenie językowe, bezpłatne zajęcia
Bezpłatny kurs języka niemieckiego

Bezpłatne szkolenia z języka niemieckiego dla osób w wieku 30-64 lat

Do 2 lutego przyjmowane są zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w bezpłatnym kursie języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Szkolenie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej i skierowane do osób w wieku 30-64 lat, nieaktywnych i aktywnych zawodowo. Zajęcia rozpoczną się już 9 lutego.

Termin: 
09.02.2015 (Całodzienne) do 12.06.2015 (Całodzienne)
I Ty możesz zostać prezydentem - warsztat rodzinny

I Ty możesz zostać prezydentem - warsztat rodzinny

Jeśli w waszej rodzinie jest ktoś, kto ma zdolności przywódcze to wspaniale! Nadchodzi okazja, by zostać prezydentem. Już 14 lutego, podczas rodzinnych warsztatów w galerii Dizajn uczestnicy zajmą się projektowaniem elementów kampanii wyborczej dla kandydatów na prezydenta. Kto wygra? O tym zdecydują wybory, które odbędą się na koniec spotkania warsztatowego.

Termin: 
14.02.2015, 11:00 do 13:00
Rodzinne warsztaty edukacyjne

Klub Szalonych Wynalazków: Kosmiczne stwory

29 stycznia w CRZ Krzywy Komin odbędą się rodzinne, edukacyjne zajęcia dla dzieci. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć pokaz eksperymentów oraz wziąć udział w doświadczeniu z zakresu fizyki. Wybiorą także swojego stwora, którego dzięki nabytym umiejętnością będą mogli ożywić.

Termin: 
29.01.2015, 17:00
Spektakl dla dzieci "Królewski wróbel" już 25 stycznia!

"Królewski wróbel" - spektakl dla dzieci

25 stycznia w Centrum Kultury Wrocław-Zachód wystawiony zostanie spektakl pt. "Królewski wróbel". Adaptacja starej, japońskiej baśni będzie dla uczestników jednocześnie okazją do poznania jednego z gatunków tradycyjnego teatru japońskiego - bunraku.<--break->

Termin: 
25.01.2015, 11:00
Wycieczka do Humanitarium już 30 stycznia!

Wycieczka do Humanitarium

Już 30 stycznia Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin" zaprasza dzieci na pełną wrażeń wycieczkę do Humanitarium. Jej uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić interaktywną wystawę "Szkiełko i oko - tajemnice optyki". Jak wiadomo edukacja jest najprzyjemniejsza wtedy, gdy odbywa się poprzez zabawę. Podczas wycieczki dzieci przeprowadzą także własne eksperymenty i podczas zajęć warsztatowych w laboratoriach stworzą pachnące kostki kąpielowe.

Termin: 
30.01.2015 (Całodzienne)
"Teatralne kosmosy" - cykl zajęć dla dzieci i ich opiekunów

Teatralne kosmosy: Czarna dziura. Czego chcielibyśmy się pozbyć?

Teatralne kosmosy to cykl warsztatów kreacyjnych dla dzieci i ich opiekunów. Podczas najbliższego spotkania tematem przewodnim zajęć będzie czarna dziura. Jak tu zrobić własną czarną dziurę… czy czasem nie pochłonie nas samych? Co zostanie wciągnięte? Co to za siła działa po drugiej stronie?  A może to rodzice przeciągają linę? Kto jest silniejszy? Podczas zajęć uczestnicy spróbują odpowiedzieć sobie na te pytania.

Termin: 
25.01.2015, 11:00
25.01.2015, 13:00

Strony