Grudzień 2014

źródło: materiały prasowe

Dzieci na horyzoncie: Sekret Eleonory

W styczniowym etapie projektu "Dzieci na horyzoncie" w Kinie Nowe Horyzonty będziemy mogli zobaczyć animację "Sekret Eleonory". Projekcji będą towarzyszyć warsztaty dla rodziców "Mądrze motywuję i wspieram predyspozycje", a w czasie ich trwania, dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych.

Termin: 
10.01.2015, 10:00
Wielopokoleniowy Bal Przebierańców w krainie 1001 nocy

Wielopokoleniowy bal przebierańców w krainie baśni 1001 nocy. Wstęp wolny

24 stycznia w CK Agora odbędzie się wielopokoleniowy bal przebierańców, przygotowany z myślą o całych rodzinach. W ten sposób uczestnicy uczcić będą Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zgodnie z karnawałowym kanonem obowiązują przebrania! W programie atrakcje dla dziadków i wnucząt: wspólne tańce, konkurs na najciekawszy strój sułtana i quizy z nagrodami.

Termin: 
24.01.2015, 11:00 do 13:00
"Po turecku" ferie zimowe w CK Agora

"Po turecku" - ferie zimowe w CK Agora

Orientalne zapachy, kebab, bakława - zajęcia dla dzieci inspirowane tradycją turecką. Podczas ferii zimowych w CK Agora uczestnicy będą mieli okazję by zwiedzić meczet, zagłębić się w świat baśni i animacji, spróbować malowania naczyń, tańca brzucha czy wyszywania chust cekinami.

Termin: 
19.01.2015 (Całodzienne) do 23.01.2015 (Całodzienne)
26.01.2015 (Całodzienne) do 30.01.2015 (Całodzienne)
Film dla całej rodziny - "Annie"

"Annie" premierowo na gwiazdkę

Film dla całej rodziny! Annie to musicalowa opowieść, przy której trudno zachować powagę. Bohaterką jest dziewczynka o imieniu Annie, która postanawia odnaleźć swoich rodziców. Przypadek sprawia, że jej losy splatają się z bogatym kandydatem na burmistrza ( w tej roli Jamie Foxx). Jej obecność nie tylko ociepli wizerunek polityka w mediach, ale przede wszystkim pomoże mu stać się lepszym człowiekiem.

Termin: 
25.12.2014 (Całodzienne)
źródło: materiały prasowe

Wózkownia w Kinie Nowe Horyzonty

Z pewnością zdążyliście już poznać parę typowych haseł związanych z rodzicielstwem: „dziecko przewraca życie do góry nogami”, „narodziny dziecka to koniec wolności wyboru”, „dziecko wyklucza z życia towarzyskiego, kulturalnego, a nawet społecznego ” itp. Wóżkownia nie ma na celu przekonywać, że to nieprawda. Przekonajcie się sami, jak jest, a jak może być.

Termin: 
W każdy czwartek o godzinie 11.
zbiórka, pamiątki, wrocław
Zbiórka pamiątek - Nowa Papiernia

Zbiórka pamiątek po dawnym Wrocławiu

Masz brulion, notatnik czy teczkę rysunkową z Wrocławskich Zakładów Wyrobów Papierowych? A może zdjęcia i inne pamiątki po przedwojennej fabryce papieru, która działała na Przedmieściu Oławskim? Wypożycz je lub przekaż Nowej Papierni, która chce przypomnieć, co kiedyś działo się w tej części Wrocławia. O zgłoszenia proszone są też osoby, które w dawnej fabryce pracowały.

Zimowe półkolonie na łyżwach od 19 stycznia

Zimowe półkolonie na łyżwach

19 stycznie rozpocznie się I turnus zimowych półkolonii na łyżwach organizowanych przez Dziecięce Studio Architektury. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z warsztatów architektonicznych, podczas których poznają tajniki projektowania teatralnego i filmowego świata, wezmą udział w niezwykłych wycieczkach, a także nauczą się jazdy na łyżwach pod okiem instruktora. Półkolonie przeznaczone są dla uczestników w wieku od 6 do 12 lat.

Termin: 
19.01.2015 (Całodzienne) do 23.01.2015 (Całodzienne)
26.01.2015 (Całodzienne) do 30.01.2015 (Całodzienne)

Strony