Listopad 2014

debata, spotkanie, seniorzy
Starsze miasta, źródło: mat. własne

"Starsze miasta" - warsztaty i debata

W ramach projektu "Starsze miasta" 15 grudnia odbędą się warsztaty i debata poświęcone jakości życia seniorów w miastach województwa dolnośląskiego i miastom przyjaznym starzeniu. Do udziału zaproszeni są starsi i młodsi mieszkańcy Wrocławia, a także urzędnicy, radni, aktywiści, dziennikarze, studenci, pracownicy sektora usług, animatorzy kultury. Wstęp wolny.

Termin: 
15.12.2014 (Całodzienne)
darmowa terapia w Klinice Terapii Uzależnień NADZIEJA
darmowa terapia w klinice NADZIEJA, źródło: materiały prasowe

Dzieci pijących Dolnoślązaków

Na terenie naszego województwa mieszka około 116 tysięcy dzieci, które wychowują się w rodzinach z problemem alkoholowym. Jest to dla nich niezwykle ciężka sytuacja - funkcjonują w stanie permanentnej niepewności i nie mają warunków do normalnego rozwoju emocjonalnego. Na szczęście można im pomóc. Jak?

Królewna Śnieżka On Ice w Hali Stulecia!

Po wielkim zeszłorocznym sukcesie przedstawienia Peter Pan On Ice, Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym znakomitym show – Królewna Śnieżka On Ice! Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją. Całość scalona przepiękną muzyką autorstwa Silvio Amato. To wszystko sprawia, że historia pięknej królewny dostarcza najmłodszym widzom niezapomnianych wrażeń.

Termin: 
08.12.2014, 18:00

Strony