Styczeń 2013

Rodzinny weekend

Propozycje na weekend

Weekendowy czas wolny można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Nasz informator zawiera propozycje zarówno dla osób, które lubią odpoczywać, uczestnicząc w różnych wydarzeniach kulturalnych, jak i dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek. Najważniejsze, aby ten czas spędzić z najbliższymi!

Termin: 
od 1 do 3 lutego
Propozycje na weekend

Propozycje na weekend

Przed nami ostatni weekend stycznia, po którym rozpoczną się wyczekiwane ferie zimowe. Jeśli w swoich planach nie macie żadnego wyjazdu, zachęcamy do skorzystania z propozycji wrocławskich kin, teatrów, opery i innych instytucji. Styczniowy weekend w mieście nie musi być nudny!

Termin: 
25.01.2013 (Całodzienne) do 27.01.2013 (Całodzienne)
Ochrona przed grypą
źródło: materiały własne

Wrocławianie - nie lekceważcie grypy - chrońcie siebie i innych

Rozpoczął się sezon zwiększonej zachorowalności na grypę i infekcje grypopochodne. Zastanawiacie się, co zrobić aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na grypę oraz jak skutecznie się przed nią obronić? W poszukiwaniu odpowiedzi pomoże wam akcja "Gorączka, kaszel, ostre kichanie. Przed grypą chrońcie się wrocławianie!".

Babcia i dziadek

Propozycje na weekend

Ten weekend będzie dla każdego wnuka i każdej wnuczki doskonałą okazją do spędzenia czasu z babciami i dziadkami, ponieważ galerie i muzea proponują wstęp wolny w ramach programu "Muzealne spotkania pokoleń". Poza tym będzie można wziąć udział w warsztatach, premierach filmowych i teatralnych oraz wybrać się na bal przebierańców lub wybrany koncert.

Termin: 
Od 18 do 20 stycznia

Strony